Best Lawyers™ in Ukraine 2021

Авторитетне рейтингове видання Best Lawyers®, яке вже понад 30 років вважається одним з найнадійніших та найбільш неупереджених, відзначило КМ Партнери в номінації «Юридична фірма року у сфері податкового права» в Україні.

Best Lawyers®, керуючись принципом «найкращий юрист завжди знає ще одного найкращого юриста», також визначило провідних юристів на основі власного дослідження, яке засноване виключно на взаємному оцінюванні роботи колег-юристів.

Отже, за результатами дослідження The Best Lawyers™ в Україні рекомендує партнерів КМ Партнери як провідних фахівців у профільних практиках:

  • старшого партнера Олександра Мініна – у сферах податкового права, вирішення спорів та вирішення критично важливих для існування бізнесу спорів (bet-the-company litigation);
  • партнера Олександра Шемяткіна – у сферах трудового, податкового права та вирішення спорів;
  • партнерів Івана Шинкаренка, Олену Букуєву та Інну Таптунову – у сфері податкового права.

Окреме почесне звання «Юрист року» отримав партнер Олександр Мінін за особливі досягнення в галузі вирішення спорів. Дане визнання є особливо значущим, зважаючи на те, що тільки один професіонал може отримати звання «Юрист року» в кожній юрисдикції.

Ми вдячні нашим клієнтам за довіру, колегам по цеху – за визнання.

З результатами дослідження можна ознайомитися за посиланням.