Chambers_2012

CHAMBERS EUROPE 2012

Податкові питання

За версією видання, “КМ Партнери” є “провідною юридичною компанією з податкової практики в Україні, яка отримує найкращі відгуки як від клієнтів, так і від конкурентів. Невелика фірма пропонує неперевершену експертну оцінку тонкощів місцевого та міжнародного законодавства, і високо цінується за діловий підхід. Команда пропонує консультації щодо повсякденних питань структуризації і оптимізації ведення бізнесу, супровід угод і представництво в податкових спорах. Широке клієнтське портфоліо компанії включає в себе таких вітчизняних гравців і міжнародних важкоатлетів, як British Airways, Coca-Cola та McDonald’s“.

Згідно з джерелом, “фірма на голову вище всіх інших”  та є “винятковою в Україні щодо податкових питань“.

КЛЮЧОВІ ОСОБИ. Старший партнер і засновник Олександр Мінін згадується  як “лідер” і “мабуть, кращий податковий консультант в країні“. Великий досвід у податковій галузі сприяє його репутації в наданні практичних і високоякісних порад.

CHAMBER EUROPE 2012 також виділяє Олександра Шемяткіна – “сильного юриста з відмінним потенціалом в податкових судових процесах“.

Вирішення спорів

Як зазначає дослідження, компанія фокусується на питаннях оподаткування і є лідером ринку у вирішенні податкових спорів: “У податкових судових процесах ця фірма дійсно найкраща“.

КЛЮЧОВІ ОСОБИ. Старший партнер Олександр Мінін визнаний провідним фахівцем фірми.

 http://www.chambersandpartners.com