CHAMBERS EUROPE 2013

“Ця поважна фірма нарощує сили у податковій практиці та значною мірою орієнтована на податкові справи, водночас надає консультації з корпоративного та конкурентного права. У роботі домінує вирішення спірних податкових питань, а також митне оподаткування супроводження кримінальних проваджень. Завдяки високим професійним стандартам та великим обсягам роботи, команда також має вузькогалузевий досвід і регулярно представляє інтереси таких компаній як Procter & Gamble, SC Johnson та Coca-Cola. Фірма бере активну участь в розробці податкового законодавства в Україні.

Джерела дослідження вказують: “Найкращі на ринку, особливо помітні у вирішенні податкових спорів”; “Визнаний авторитет у податкових питаннях”; “Фірма консультує у комерційній практиці та надає прогнози, як спірні питання будуть інтерпретуватися податковими органами”; “Швидкий та влучний консалтинг”.

КЛЮЧОВІ ОСОБИ: Партнер-засновник фірми, Олександр Мінін отримує захоплені відгуки за видатну практику та названий у категорії Star Individuals. Одне із джерел дослідження зазначає: “Багаторічна практика стала основою його бездоганної репутації”.

Перспективний Олександр Шемяткін має досвід у податковій експертизі, що охоплює податки та митні питання, пов’язані з іноземними інвестиціями, а також у спорах та кримінальних розслідуваннях”.

http://www.chambersandpartners.com