LEGAL_500-2

THE LEGAL 500 EMEA 2011

Податки

“Найкраща українська фірма з податкових питань”

“КМ Партнери” – “стовідсотковий лідер у сфері вирішення податкових спорів”, а старший партнер Олександр Мінін – “неперевершений фахівець”. Професійна команда експертів цінується за “об’єктивні рішення, швидку реакцію та безкомпромісну сумлінність”. Видання також рекомендує вискокваліфікованих партнерів Максима Олексіюка та Олександра Шемяткіна.

“Фірма захищає інтереси широкого кола клієнтів, включаючи LG Electronics, Pfizer, McDonald’s та DANONE, що безсумнівно вражає. Нещодавно фірма представляла Tetra Рак, Coca-Cola та ін., успішно завершивши справи проти державних органів щодо податкових донарахувань імпортерам упакованих товарів”.

Вирішення спорів

“Характерною рисою юридичної фірми “КМ Партнери” є надання якісних послуг та швидке орієнтування в ситуації, тому їй не має рівних, особливо, коли справа доходить до спорів з податкових та митних питань. Рекомендуємо старшого партнера Олександра Мініна та партнера Олександра Шемяткіна. Клієнти: Coca-Cola, Tetra Pak”.

Корпоративне право й злиття та поглинання

Партнер Максим Олексіюк та старший партнер Олександр Мінін рекомендовані в цій сфері, а особливо в судноплавстві і транспортному секторі.

“Фірма нещодавно успішно завершила юридичний аудит декількох портових підприємств”.