ukrainian_law_firms_2012

UKRAINIAN LAW FIRMS 2012

Агробізнес

Фірма “КМ Партнери” була відмічена в інфраструктурних проектах в даному секторі. Фірма забезпечила юридичну підтримку у придбанні провідним зернотрейдером великого приватного терміналу (комплексу) для відвантаження зернових вантажів у порту. Команда також надавала інструкції по розробці та реалізації договірних схем забезпечення позову про сплату боргу виробника насіння своїм замовникам шляхом установлення особливого порядку вирішення питання. Партнери Олександр Мінін і Максим Олексіюк представлені в проектах.

Корпоративне право

Команда Олександра Мініна, Максима Олексіюка та Олександра Шемяткіна представляє інтереси клієнтів в корпоративних спорах щодо права власності на акції, корпоративної реструктуризації у податковому аспекті, що є провідним напрямом фірми.

Кримінальні справи з економічних злочинів

Фірма “КМ Партнери”, основною спеціалізацією якої є податкові питання, активно розвиває практику кримінального права. Протягом 2011 фірма провадила 8 справ щодо захисту юридичних осіб у кримінальних справах, що стосуються оподаткування. Олександр Мінін, старший партнер фірми, є провідним фахівцем цієї практики.

Енергетика / Природні ресурси

“КМ Партнери” активно відстоює інтереси клієнтів у податкових спорах та інших органах державної влади. Зокрема, у 2011 році команда експертів під керівництвом партнера Максима Олексіюка здійснила юридичний аудит компанії, що має державний дозвіл на користування надрами на запит провідного виробника будівельних матеріалів.

Вирішення спорів

“КМ Партнери” має незмінну репутацію найсильнішої команди з податкових спорів в країні. У 2011 році Олександр Мінін, Максим Олексіюк, Олександр Шемяткін здійснили захист у більш ніж 108 судових процесах проти податкових органів. Більше того, фірма представляла свого клієнта, будучи як захисником, так і третьою стороною з боку відповідача в декількох паралельних судових спорах щодо права власності на акції у статутному капіталі українського товариства з обмеженою відповідальністю. Крім того, один з епізодів зазначеного вище спору включав в себе представництво іноземної компанії в судах України стосовно визнання і виконання рішення Міжнародного арбітражного суду.

Нерухомість / Будівництво

Під керівництвом Максима Олексіюка, партнера фірми “КМ Партнери”, спеціалісти фірми в 2011 році провели юридичний аудит великого торговельного центру у Вінниці та надали юридичну підтримку стосовно надання та забезпечення іноземного кредиту або фінансування будівництва великого житлового комплексу.

Податки

Податкова практика фірми “КМ Партнери” є популярною серед дочірніх підприємств міжнародних  компаній, а також серед місцевого українського бізнесу, охоплюючи сфери товарів повсякденного вжитку, електропостачання, торгівлі, фармацевтики, сільського господарства. У 2011 році фірма визнана провідною у податкових питаннях. Особливо визначними були справи, пов’язані з податковими питаннями в поєднанні з корпоративною реорганізацією клієнтів, попереднім судовим розглядом справ, представництвом перед податковими органами, вирішенням податкових спорів. Крім того, фірма створила вельми незвичну для юридичної фірми практику – захист інтересів клієнтів в податковій міліції, в тому числі в кримінальних питаннях. За даними опитування, старший партнер Олександр Мінін продовжує утримувати першу позицію рейтингу.

http://ukrainianlawfirms.com