World Tax 2016

Олександр Мінін є старшим партнером та очолює податкову практику компанії. Колектив фірми налічує 4 партнерів та більше 20 юристів. У 2015 році Іван Шинкаренко став партнером фірми за високий професіоналізм у вирішенні справ з міжнародного оподаткування та трансферного ціноутворення.

Фірма надає податкові, юридичні та фінансові послуги клієнтам в Україні та за кордоном при співпраці з колегами зі світової мережі WTS Global. Компанія має значний досвід у наданні консультаційної підтримки у таких сферах спеціалізації: сільське господарство, сільськогосподарські хімікати та біотехнології, товари широкого вжитку, роздрібна торгівля, харчова промисловість, транспорт і логістика.

Юристи WTS Tax Legal Consulting мають високий рівень знання українського та європейського податкового законодавства, що забезпечує успішне представлення інтересів клієнтів у суді та вирішення питань з місцевими податковими органами. У одній із справ стосовно захисту права платника податків на відшкодування авансових внесків з податку на прибуток за рахунок наявної переплати, спеціалісти фірми розробили стратегію для представлення інтересів клієнта у справі проти податкових органів, завдяки чому компанія отримала позитивне рішення у Вищому адміністративному суді України.

Наразі компанія надає юридичну підтримку в кримінальних провадженнях як адвокатське об’єднання «КМ Партнери».