WORLD TRANSFER PRICING 2014

“КМ Партнери” має розвинену  практику трансфертного ціноутворення. Фірма консультує міжнародні компанії різних галузей української економіки –  від сільського господарства до роздрібної торгівлі та від енергетики до інформаційних технологій. Два партнера і чотири фахівці, включаючи  керівника практики Олександра Мініна, присвячують свій час проектам з трансфертного ціноутворення.

Минулого року ці проекти включали розробку документації з трансфертного ціноутворення, пов’язану з укладанням угод  з метою підвищення податкової ефективності та зниження ризиків групи компаній у великій багатонаціональній корпорації. Фірма також була залучена у проекти з адміністративного оскарження додаткових зобов’язань з ПДВ, що  були нараховані податковими органами у зв’язку із застосуванням нових правил трансфертного цінотуворення”.

Інформація про видання: WORLD TRANSFER PRICING 2014 – перше з рейтингових видань щодо трансфертного ціноутворення британського порталу International Tax Review. Видання присвячене аналізу та рейтингуванню діяльності юридичних, аудиторських та консалтингових фірм у галузі трансфертного ціноутворення по всьому світу.

www.internationaltaxreview.com