Команда

Олександр Мінін

старший партнер, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Основними напрямами спеціалізації Олександра Мініна є податкове та митне право, інвестиції, вирішення спорів, комплексні питання структурування та реорганізації підприємств, кримінальні справи з економічних злочинів. Професійне портфоліо Олександра включає більш ніж 300 справ і проектів щодо податкового структурування і реструктуризації підприємств, консолідації бізнес-груп в Україні, супроводження спорів, пов’язаних із реалізацією великих інвестиційних проектів. Успішно консультує та представляє інтереси найбільших платників податків в Україні – мультинаціональних груп, міжнародних компаній та їхніх дочірніх підприємств, українські компанії та середній бізнес.

Як адвокат, має значний досвід у наданні захисту посадовим особам та супроводі кримінальних справ з економічних злочинів, зокрема у провадженнях, відкритих за ознаками злочинів, кваліфікованих як ухилення від сплати податків, службове підроблення, службова недбалість та інших порушень у сфері ведення господарської діяльності.

У 1999 році Олександр разом з декількома колегами заснував фірму «КМ Партнери», в якій залишається старшим партнером і до сьогодні.

Олександр бере активну участь у багатьох громадських проектах та законодавчих ініціативах, пов’язаних з реформуванням податкової сфери в Україні, серед яких: «Ні 212 КК України»; «Вмотивованість рішень у податкових спорах»; «Податковий спір чи злочин»; «Податкова реформа»; «Проект Закону № 3448»; «Природні права людини. Право на мирне зібрання як спосіб захисту природних прав» ; «Предмет доказування в адміністративному судочинстві: від процесу захисту приватної особи до процесуального нігілізму» та інші.

Є автором більше 200 публікацій та фахових коментарів у ЗМІ з актуальних питань оподаткування, митного права, вирішення спорів, кримінального права тощо. Активний учасник фахових і бізнес-конференцій, круглих столів та форумів. Бере участь у профільних проектах Американської торговельної палати в Україні, Європейської бізнес асоціації та Німецько-Української промислово-торговельної палати, є членом Асоціації правників України.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Освіта:

 • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка; факультет «Міжнародні економічні відносини», 1991 р.;
 • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка; друга вища освіта за напрямом «Міжнародне право», 2003 р.

Визнання:

Впродовж багатьох років поспіль Олександр Мінін входить до ТОП-100 найкращих практикуючих українських юристів та визнається одним із найавторитетніших в Україні фахівців з оподаткування.

Зокрема, протягом 2008-2019 років Олександр Мінін регулярно займає перші позиції в категорії податкового права та визнаний одним із найкращих фахівців у сфері податків в Україні за версіями провідних міжнародних та українських рейтингових досліджень The Legal 500 EMEA, Tax Directors Handbook, Сhambers Europe Guide, Client Choice Awards, Who’s Who Legal, Best Lawyers, PLC Which Lawyer, International Tax Review та багатьох інших. У 2017 році отримав почесне звання «Юрист року» за особливі досягнення в галузі податкового права від найпрестижнішого міжнародного рейтингового видання Best Lawyers International. У 2018 році Олександр Мінін був включений до Legal 500 Hall Of Fame.

У 2012-2019 роках був визнаний найкращим юристом України у сфері податкового права за версією рейтингових досліджень «Юридическая премия», «ТОП 50 ведущих юридических фирм в Украине», Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, «Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України», «ГVардія юридичних компаній».

ASh Best Lawyers
ASh Legal500 Best Lawyers Award Badge

Максим Олексiюк

партнер, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Основними напрямками спеціалізації Максима Олексіюка є будівництво та нерухомість, складні та проблемні питання земельного законодавства, корпоративне право, злиття та поглинання, антимонопольне та конкурентне право, питання, пов’язані з природними ресурсами, надрокористуванням та екологією. Також має широкий досвід супроводу проектів у сфері торгівлі та дистрибуції, зокрема в роботі з провідними учасниками ринку в таких галузях, як торгівля нафтопродуктами та сільськогосподарською продукцією, роздрібні мережі тощо. Максим відомий своєю консультаційною практикою в сфері агробізнесу та успішною практикою вирішення спорів.

В юридичній фірмі КМ Партнери працює з 1999 року, з 2004 року – в статусі партнера.

Максим є учасником багатьох громадських проектів та законодавчих ініціатив, зокрема був членом робочої групи з питань ефективного використання портової інфраструктури державної власності морських портів в Україні; брав участь у написанні коментарів/правок до законопроектів «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів», «Про внесення змін до Конституції України» (щодо правосуддя), законопроекту про виконавче провадження тощо.

Статті та правові коментарі Максима Олексіюка публікуються в багатьох юридичних та профільних ЗМІ, а його аналітика відзначається системністю, глибиною та вмінням показати ситуацію під нестандартним кутом. Активний учасник багатьох фахових конференцій, круглих столів та форумів. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації. У 2015 році був обраний співголовою Комітету з правових питань Американської торговельної палати в Україні.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Освіта:

 • Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого (м. Харків), спеціальність «Правознавство», 1998;
 • Харківський державний університет, спеціальність «Фінанси та кредит», 1999.

Визнання:

Починаючи з 2012 р., міжнародний рейтинг The Legal 500 EMEA регулярно відзначає Максима Олексіюка в наступних практиках: вирішення спорів, нерухомість та будівництво, корпоративне право/злиття та поглинання.

У 2012-2018 рр. рейтингові дослідження «ТОП 50 ведущих юридических фирм в Украине», Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, «Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України» відзначають Максима як одного з провідних фахівців України у сферах нерухомості та будівництва, сільського господарства, природних ресурсів та надрокористування, енергетики, корпоративного права, земельного права, вирішення спорів, транспортної інфраструктури.

Нагороджений подякою від Американської торгівельної палати за значний внесок у розвиток бізнес-середовища в Україні.

ASh Legal500

Олександр Шемяткін

партнер, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Олександр Шемяткін спеціалізується на питаннях у сфері оподаткування, інвестицій та ЗЕД, торгівлі та дистрибуції, трудового права. Має значний досвід у представництві інтересів клієнтів у судових спорах з податковими та митними органами, трудових спорах. Має практичний досвід у структуруванні бізнесу, податковому плануванні, структуруванні договірних відносин у сфері торгівлі та дистрибуції, а також у розробці договорів.

Олександр приєднався до команди КМ Партнери у 2001 році, у 2009 році став партнером фірми.

Олександр є автором більше 100 публікацій у ЗМІ з актуальних питань оподаткування, вирішення спорів та бюджетних відносин. Активний учасник багатьох фахових конференцій та форумів. У 2017 році був обраний до складу Громадської Ради при Міністерстві фінансів України. Олександр є співголовою Комітету з податкових питань Спілки українських підприємців.

Практики:

 • оподаткування;
 • вирішення спорів;
 • кримінальні провадження з економічних злочинів;
 • розробка договорів;
 • трудове право;
 • інтелектуальна власність.
 • Галузі:

 • сільське господарство;
 • дистрибуція та торгівля;
 • фармація;
 • видобувна промисловість;
 • енергетика.
 • Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Освіта:

  Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого в м. Харків.

  Визнання:

  Щорічно Олександр Шемяткін входить до ТОП-100 найкращих практикуючих українських юристів та визнається одним із провідних юристів у сфері оподаткування в Україні.

  Результативність проектів, які веде Олександр, відзначають багато міжнародних та національних рейтингових досліджень. Зокрема, протягом 2012-2019 рр. видання Сhambers Europe Guide, The Legal 500 EMEA, Best Lawyers, International Tax Review, Who’s Who Legal, Client Choice, Legal Awards, «Юридическая премия», «ТОП 50 ведущих юридических фирм в Украине», Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, «Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України» рекомендують Олександра як одного з найкращих юристів України з питань оподаткування та податкових спорів.

  У 2018 році Олександр був включений до Legal 500 Hall Of Fame, а також отримав почесне звання «Юрист року» від міжнародного рейтингового видання Best Lawyers за особливі досягнення в галузі податкового права.

  Суспільна діяльність:

  Олександр є співавтором багатьох законодавчих ініціатив та реформ, зокрема щодо створення електронного кабінету платника податків, заміни податку на прибуток податком на виведений капітал, вдосконалення системи державного управління для зменшення випадків прийняття незаконних рішень щодо суб’єктів господарювання, пенсійної реформи тощо.

  Брав активну участь у розробці та публікації таких видань, як «Проблеми вмотивованості рішень у податкових спорах», «Податковий спір чи злочин?», «Природні права людини. Право на мирне зібрання як спосіб захисту природних прав», «Предмет доказування в адміністративному судочинстві: від захисту приватної особи до процесуального нігілізму» тощо.

  ASh Best Lawyers

  Іван Шинкаренко

  партнер, адвокат, канд. економ. наук

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Іван Шинкаренко очолює практики трансфертного ціноутворення та митної справи, вирішення спорів з цих питань. Досвід його роботи охоплює найрізноманітніші проекти в таких галузях, як агропромисловий комплекс, нерухомість та будівництво, інформаційні технології та телекомунікації, фінанси та інвестиції, хімічна та харчова промисловість, транспорт, машинобудування, паливно-енергетичний комплекс, екологія та біотехнології, фармацевтика.

  Здобув визнання як фахівець, що може розв’язати найскладніші проблеми, з якими у своїй практичній діяльності стикаються клієнти фірми. Економічна освіта та широкий практичний досвід дозволяють йому глибоко зрозуміти особливості господарської діяльності клієнтів фірми та розробити рішення, що є найоптимальнішими у кожному конкретному випадку. Іван є одним з найдосвідченіших фахівців у спорах щодо трансфертного ціноутворення та митних питань.

  До колективу КМ Партнери Іван приєднався, ще будучи студентом, у 2005 році. У 2015 році став партнером фірми.

  Іван бере активну участь у багатьох громадських ініціативах та проектах, зокрема «Експортувати просто», «Вмотивованість рішення в податкових спорах», «Податковий спір чи злочин?», «Природні права людини. Право на мирне зібрання як спосіб захисту природних прав», «Податкова реформа» тощо.

  Іван є автором більш ніж 50 статей теоретичного та практичного характеру з актуальних питань оподаткування, митної справи і трансфертного ціноутворення. Регулярно бере участь у засіданнях податкового та митного комітетів Американської торгової палати, Європейської бізнес асоціації та Німецько-Української промислово-торговельної палати, є членом Асоціації правників України. У 2018 році увійшов до складу Громадської ради при ДФС.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Освіта/ наукова діяльність:

  • Академія адвокатури України, магістр права, 2017;
  • захистив кандидатську дисертацію «Формування спільної податкової політики країн ЄС», рішенням спеціалізованої вченої ради Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук, 2012;
  • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, магістр міжнародних економічних відносин, перекладач з англійської мови, 2007;
  • Ліверпульський університет Джона Мура (Великобританія), слухач курсів за проектом TEMPUS «Міжнародні фінанси», 2003. 
  • Визнання:

   Іван Шинкаренко щороку входить до ТОП-100 кращих юристів України і визнається одним з провідних фахівців у сфері трансфертного ціноутворення.

   Протягом 2015-2018 років Іван відзначається одним з кращих експертів з митних питань і транcфертного ціноутворення за версією авторитетних міжнародних рейтингових видань The Legal 500 EMEA, Chambers Europe, та Ukrainian Law Firms. A Handbook for foreign clients.

   Також у 2014-2019 роках Іван був названий серед рекомендованих експертів у податковій практиці за версією американського рейтингу The Best Lawyers in Ukraine. У 2019 році рекомендований авторитетним рейтинговим виданням Transfer Pricing Expert Guide як один із кращих світових експертів з трансфертного ціноутворення в Україні.

   Нагороджений подякою від Американської торговельної палати за значний внесок у розвиток бізнес-середовища в Україні.

   ASh Best Lawyers

  Олена Букуєва

  партнер, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Олена Букуєва спеціалізується на питаннях у сфері оподаткування, митного права, зовнішньоекономічної діяльності, інтелектуальної власності, дистрибуції, валютного регулювання. Має досвід консультування з питань, що стосуються таких галузей економіки, як агропромисловий комплекс, нерухомість і будівництво, енергетика, інформаційні технології та телекомунікації, фармацевтика.

  Крім консультаційної практики, Олена представляє інтереси клієнтів у судових спорах із суб’єктами владних повноважень в рамках адміністративного процесу, зокрема, у спорах із податковими органами. Як адвокат, Олена представляє інтереси клієнтів в рамках кримінальних проваджень, а також при розгляді справ про адміністративні правопорушення, пов’язані із веденням господарської діяльності.

  В КМ Партнери працює з 2004 року. У 2018 році стала партнером фірми.

  Олена бере участь у багатьох громадських ініціативах та проектах, зокрема «Вмотивованість рішення в податкових спорах», «Податковий спір чи злочин?», «Природні права людини. Право на мирне зібрання як спосіб захисту природних прав», «Податкова реформа» тощо.

  Олена є автором численних статей з питань оподаткування, інтелектуальної власності тощо, а також бере участь у фахових конференціях, круглих столах та форумах. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації, а також є членом Асоціації правників України.

  Освіта:

  Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, магістр міжнародного права, перекладач з англійської мови, 2002 рік.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Визнання:

  Олена рекомендована міжнародним рейтингом The Legal 500 EMEA 2019 в сфері білокомірцевих злочинів, а також відзначена авторитетним рейтинговим виданням Best Lawyers 2019 як провідний юрист у сфері податкового права в Україні.

  Інна Таптунова

  партнер, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Професійний досвід Інни у сфері оподаткування і права становить більше 15 років. Інна є фахівцем у питаннях податкового консультування та планування, структуруванні транзакцій для українських та міжнародних компаній, проведенні податкового аудиту, питаннях оподаткування іноземців, фізичних осіб-підприємців, представленні інтересів клієнтів у спорах з податковими органами тощо. Досвід роботи Інни охоплює такі галузі економіки, як енергетика, нерухомість, хімічна, харчова та виноробна промисловості тощо.

  Інна бере участь у консультаційних проектах щодо реструктуризації діяльності в Україні, злиття та поглинання підприємств, структурування репатріації прибутку, оплати праці, оподаткування іноземців та приватних підприємців, а також надання податкової підтримки щодо господарських операцій, у тому числі складання/перевірка договорів, супровідних (первинних) документів, внутрішнє регулювання. Інна має значний практичний досвід щодо супроводження клієнтів під час проведення податкових перевірок, адміністративного оскарження актів перевірок та рішень, прийнятих за їхніми результатами.

  До команди спеціалістів КМ Партнери Інна приєдналася у 2004 році. У 2018 році стала партнером фірми.

  Інна бере активну участь у законотворчій діяльності КМ Партнери, зокрема у розробці проектів законів про податок на виведений капітал, про електронний кабінет платника податків, про Тимчасовий реєстр бюджетного відшкодування та цілого ряду інших. Також Інна є автором програмного документу «Трансформація податку на прибуток підприємств у податок на виведений капітал» (2016), виданого за підтримки Європейського інформаційно-дослідницького центру та USAID, та ряду інших статей, пов’язаних із питаннями оподаткування та податкової реформи в Україні. Бере активну участь у засіданнях податкових комітетів Американської торговельної палати в Україні та Європейської бізнес асоціації.

  Освіта:

  Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, магістр правового регулювання економіки, 1998.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Визнання:

  Інна відзначена авторитетним рейтинговим виданням Best Lawyers 2019 як провідний юрист у сфері податкового права в Україні.

  Ярослава Івасюк

  старший радник, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Ярослава Івасюк є експертом у сфері корпоративного права, злиття і поглинання компаній, трудового права, а також має значний досвід у галузі антимонопольного права та регулювання недобросовісної конкуренції.

  Ярослава спеціалізується на питаннях виходу компаній на ринок України, здійснення інвестиційної діяльності в Україні, створення, реорганізації, ліквідації компаній, корпоративного управління. Її практика охоплює надання послуг із супроводження державної реєстрації іноземних інвестицій, питання структурування, підготовки та реєстрації кредитних договорів і договорів позики у Національному Банку України.

  Регулярно надає консультації клієнтам з питань трудових відносин, спеціалізується на позасудовому та судовому врегулюванні спорів, що виникають у сфері трудового права.

  Ярослава є автором публікацій з питань корпоративного та трудового права. В команді спеціалістів КМ Партнери працює з 2008 року. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

  Освіта:

  Національний університет "Києво-Могилянська академія", магістр правознавства, 2008.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Олександр Шворак

  старший радник, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Основними напрямками діяльності Олександра Шворака є господарське право, торгівля та дистрибуція, а також конкурентне право.

  Олександр є фахівцем у сфері комерційного права, зокрема з питань структурування договірних відносин, консультування із загальногосподарських аспектів підприємницької діяльності, проведення юридичного аудиту компаній та окремих об’єктів бізнесу (due diligence), має досвід супроводу проектів у сфері будівництва та земельних відносин.

  Олександр має досвід співпраці з широким колом компаній у сферах агропромислового комплексу, нерухомості та будівництва, інформаційних технологій та телекомунікацій.

  Професійну діяльність у КМ Партнери розпочав у 2010 році. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

  Освіта:

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціаліст правознавства, 2010.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Тетяна Сучик

  cтарший радник, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Тетяна Сучик спеціалізується на трудових питаннях, оподаткуванні та податковому плануванні, трудових спорах та спорах із суб’єктами владних повноважень.

  Тетяна має досвід роботи в структуруванні виплат з оплати праці в цілях податкового обліку, розробленні локальних актів з питань праці, перевірці органами державної влади дотримання законодавства про працю. Тетяна консультує клієнтів з трудових питань, спеціалізується на позасудовому та судовому врегулюванні спорів, що виникають у сфері трудового права.

  Також Тетяна займається питаннями оподаткування фізичних осіб, зокрема, декларуванням доходів іноземців, ведення підприємствами касового обліку та дотримання касової дисципліни.

  До команди спеціалістів КМ Партнери Тетяна приєдналася у 2011 році. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

  Освіта:

  Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, магістр правового регулювання економіки, 2011.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Антоніна Городецька

  cтарший радник, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Антоніна Городецька спеціалізується на кримінальному адміністративному праві та процесі, податковому, митному законодавстві та представництві інтересів у судах. Антоніна має ґрунтовний досвід консультування з податкових питань, оскарження податкових донарахувань, оскарження рішень податкових та митних органів у адміністративному та судовому порядку, ведення спорів із суб’єктами владних повноважень.

  Основною спеціалізацією Антоніни як адвоката є надання захисту у кримінальних провадженнях стосовно злочинів у сфері господарської діяльності. Завдяки комплексному розумінню особливостей ведення господарської діяльності та системи оподаткування підприємств, Антоніна успішно здійснює захист інтересів службових осіб як на стадії досудового розслідування "білокомірцевих злочинів", так і під час судового розгляду.

  До команди спеціалістів КМ Партнери приєдналась у 2012 році. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації. Є членом Податкового комітету Асоціації правників України. У 2016-2018 рр. була Головою Податкового комітету ААУ.

  Освіта:

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр права, 2011.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Марія Козленко

  старший радник, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Ключовою практикою Марії є вирішення спорів з податковими органами.

  Марія має досвід супроводу адміністративного (досудового) та судового оскарження рішень і дій (бездіяльності) податкових органів для найбільших компаній аграрного сектору, FMСG ринку, а також компаній паливно-енергетичного комплексу.

  Крім того, Марія має досвід консультування з питань оподаткування та проведення податкового аудиту бізнес-операцій для відомих компаній-представників аграрного сектору та FMСG ринку.

  Практика Марії також охоплює надання консультацій з питань оподаткування та надання правової допомоги в спорах з податковими органами для представництв іноземних компаній на території України.

  Марія приєдналася до команди фахівців КМ Партнери в 2012 році. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

  Освіта:

  • Національний університет «Києво-Могилянська академія», спеціаліст правознавства, 2012;
  • Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, магістр правознавства, 2013.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська, чеська.

  Вікторія Мінець

  старший радник, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Вікторія Мінець спеціалізується на питаннях земельного права та нерухомості, а також має значну практику у сферах злиття та поглинання компаній, корпоративного права.

  Професійна діяльність Вікторії включає досвід роботи в масштабних проектах щодо реструктуризації бізнесу, зокрема питання структурування та супроводу угод щодо передачі корпоративних прав, розробки та впровадження оптимальних механізмів корпоративного управління та контролю, передачі нерухомості та інших активів, передачі програмного забезпечення та інших об’єктів інтелектуальної власності, переведення договорів та дозвільної документації.

  Вікторія займається консультуванням клієнтів з питань здійснення господарської діяльності, зокрема щодо землеволодіння, орендних відносин, користування надрами, будівництва та реконструкції, також вона супроводжує пов’язані з цими питаннями судові спори.

  У команді фахівців КМ Партнери працює з 2011 року. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

  Освіта:

  Національний університет «Києво-Могилянська академія», магістр правознавства, 2011.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Ілля Прокоп’єв

  старший радник, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Основними практиками Іллі Прокоп’єва є цивільне та господарське право, господарські спори.

  Ілля спеціалізується на представництві інтересів клієнтів у господарському судочинстві, під час провадження виконавчих дій, а також визнання та виконання рішень іноземних судів в Україні.

  Також Ілля працює з експертами та радниками КМ Партнери з питань консультування щодо загальногосподарських аспектів підприємницької діяльності, структурування договірних відносин, створення, реорганізації, ліквідації компаній, проведення юридичного аудиту компаній та окремих об’єктів бізнесу (due diligence), а також у сфері будівництва та земельних відносин.

  До команди спеціалістів КМ Партнери приєднався у 2013 році. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

  Освіта:

  Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, магістр правознавства, 2013.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Олександр Нестеров-Сурменко

  старший радник, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Олександр спеціалізується на адміністративному та податковому праві. Основним напрямом діяльності Олександра є представництво інтересів в адміністративних судах з питань оскарження податкових донарахувань, а також в інших спорах з контролюючими органами. Олександр також займається консультуванням з питань, пов'язаних з оподаткуванням, енергоресурсами, електронним документообігом.

  До команди КМ Партнери приєднався у 2012 році. Входить до складу АО «КМ Партнери». Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

  Освіта:

  Академія Адвокатури України, магістр правознавства, 2013.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Анна Кравчук

  старший радник, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Анна Кравчук спеціалізується на питаннях інтелектуальної власності, трудових спорах та спорах із суб’єктами владних повноважень.

  Анна має досвід у сфері захисту прав інтелектуальної власності в судовому та позасудовому порядку, реєстрації об’єктів права інтелектуальної власності, спеціалізується на позасудовому та судовому врегулюванні спорів, що виникають у сфері трудового права, оскарженні податкових донарахувань, веденні спорів із суб’єктами владних повноважень.

  До команди КМ Партнери приєдналась у 2014 році. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації. Є членом Асоціації правників України.

  Освіта:

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр права, 2014.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Андрій Денисенко

  старший радник

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Андрій Денисенко спеціалізується з питань оподаткування та вирішення податкових спорів із суб’єктами владних повноважень.

  Андрій має досвід супроводу досудового та судового оскарження рішень і дій (бездіяльності) податкових органів. Крім того, Андрій консультує з податкових питань, структурування договірних відносин з точки зору оподаткування.

  У команді фахівців КМ Партнери працює з 2015 року. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

  Освіта:

  • Universite Toulouse 1 Capitole, магістр міжнародного та європейського права, 2011;
  • Національний університет «Києво-Могилянська академія», спеціаліст правознавства, 2012.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Олена Медведєва

  експерт, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Олена Медведєва спеціалізується у сфері оподаткування та податкових спорах із суб’єктами владних повноважень.

  Має досвід супроводу досудового (адміністративного) та судового оскарження дій (бездіяльності) та рішень суб’єктів владних повноважень для компаній аграрного сектору та харчової промисловості. Олена здійснює аналіз і перевірку бухгалтерської документації клієнтів, підготовку процесуальних документів.

  У команді фахівців КМ Партнери працює з 2015 року. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

  Освіта:

  Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого, магістр правознавства, 2011.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Юлія Кривомаз

  експерт

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Кривомаз Юлія спеціалізується у вирішенні податкових спорів із суб’єктами владних повноважень, юридичному супроводі реєстрації компаній.

  Крім того, Юлія здійснює юридичний супровід деклараційної кампанії фізичних осіб, як громадян України, так і іноземців, включаючи допомогу в отриманні дозвільних документів на перебування та працевлаштування в Україні, юридичний супровід врегулювання будь-яких подальших питань із податковими органами, в т.ч. отримання підтвердження сум сплачених в Україні податків, оскарження можливих податкових донарахувань.

  Юлія має досвід супроводу адміністративного (досудового) та судового оскарження рішень і дій (бездіяльності) податкових органів, здійснює аналіз та перевірку бухгалтерської документації клієнтів, підготовку процесуальних документів.

  Крім того, її практика охоплює надання послуг з супроводження, створення, реорганізації, ліквідації компаній.

  До команди фахівців КМ Партнери приєдналася у 2013 році.

  Освіта:

  • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, магістр з міжнародного бізнесу, 2013.
  • Академія Адвокатури України, магістр правознавства, 2018.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Вікторія Шевченко

  експерт

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Основною спеціалізацією Вікторії є трансфертне ціноутворення та митне право.

  Вікторія має досвід роботи з підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення, а також у здійсненні економічного та функціонального аналізу контрольованих операцій. Таку роботу у сфері трансфертного ціноутворення Вікторія поєднує з консультуванням щодо питань, які стосуються митної справи, зокрема судових спорів з митними органами.

  До команди спеціалістів фірми КМ Партнери приєдналася у 2015 році.

  Освіта:

  Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, магістр з міжнародної економіки, 2015.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Оксана Харитонова

  юрист

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Оксана спеціалізується на представництві інтересів клієнтів при вирішенні податкових спорів із суб’єктами владних повноважень.

  Має досвід супроводу адміністративного (досудового) та судового оскарження рішень і дій (бездіяльності) контролюючих органів.

  Оксана також займається питаннями створення, реорганізації, ліквідації компаній.

  До команди фахівців КМ Партнери приєдналася у 2014 році.

  Освіта:

  • Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, спеціаліст з перекладу (англійська мова), філолог, 2014.
  • Академія Адвокатури України, спеціаліст правознавства, 2019.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Віктор Хілініченко

  старший юрист

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Віктор спеціалізується на представництві інтересів клієнтів у адміністративному та господарському судочинстві, а також під час виконавчого провадження.

  Також Віктор має досвід консультування з питань трудового та міграційного права, діяльності представництв іноземних компаній в Україні, загальноправових аспектів господарської діяльності.

  До команди фахівців КМ Партнери приєднався у 2017 році. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської Бізнес Асоціації.

  Освіта:

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр права, 2018.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Артем Щербина

  старший юрист

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Артем спеціалізується на адміністративному праві та податкових спорах з контролюючими органами.

  Має досвід супроводу досудового (адміністративного) та судового оскарження дій (бездіяльності) та рішень суб’єктів владних повноважень для компаній харчової та хімічної промисловості. Крім того, Артем володіє досвідом консультування з питань проведення податкових перевірок.

  До команди спеціалістів КМ Партнери приєднався у 2017 році.

  Освіта:

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр права, 2018.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Станіслав Панчук

  старший юрист

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Сферою спеціалізації Станіслава є оподаткування.

  Станіслав бере участь у консультуванні з податкових питань, зокрема, компаній FMGG ринку. Також має досвід супроводу досудового оскарження рішень і дій (бездіяльності) податкових органів.

  До команди фахівців КМ Партнери приєднався у 2017 році.

  Освіта:

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр права, 2018.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Карина Гасимова

  юрист

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Fax: +38 (044) 492-88-59

  Карина спеціалізується на питаннях трансфертного ціноутворення та спорах із суб’єктами владних повноважень.

  Працює в напрямку розвитку практики трансфертного ціноутворення, зокрема, має досвід роботи з підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення, звітів про контрольовані операції та ін. Роботу у сфері трансфертного ціноутворення Карина поєднує з супроводом спорів з митними та податковими органами.

  До команди спеціалістів фірми КМ Партнери приєдналася в 2018 році.

  Освіта:

  Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, магістр права, 2019.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.