Команда

Олександр Мінін

старший партнер, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Основними напрямами спеціалізації Олександра Мініна є податкове та митне право, інвестиції, вирішення спорів, комплексні питання структурування та реорганізації підприємств, кримінальні справи з економічних злочинів. Олександр має більше 20 років професійного стажу в сфері податкового і митного права та вирішення спорів із податкових питань.

Професійне портфоліо Олександра включає більш ніж 300 справ і проектів з податкових і митних питань, супроводження значних інвестиційних проектів, проектів із податкового структурування і реструктуризації підприємств та прецедентні судові справи. Зокрема, він супроводжував найбільш значні судові справи з податкових і митних питань, проекти щодо структурування та консолідації бізнес-груп в Україні, спори, пов’язані з реалізацією великих інвестиційних проектів. Успішно консультує та представляє інтереси найбільших платників податків в Україні – мультинаціональних груп, міжнародних компаній та їхніх дочірніх підприємств в Україні, українські компанії та середній бізнес.

Як адвокат, має значний досвід у наданні захисту посадовим особам та супроводженні кримінальних справ з економічних злочинів, зокрема у провадженнях, відкритих за ознаками злочинів, кваліфікованих як ухилення від сплати податків, службове підроблення, службова недбалість та інших порушень у сфері ведення господарської діяльності.

Свою професійну кар'єру розпочав як фінансовий директор одного з перших спільних українсько-німецьких підприємств і як незалежний податковий консультант. У 1991 році Олександр став першим співробітником київського офісу міжнародної консалтингової компанії Arthur Andersen. Як старший податковий менеджер очолював практично всі значні проекти, пов’язані з питаннями оподаткування в цьому офісі.

У 1999 році Олександр, разом з декількома колегами, заснував власну фірму, де є старшим партнером до сьогодні.

Олександр бере активну участь у багатьох громадських проектах та законодавчих ініціативах, пов’язаних з реформуванням податкової сфери в Україні. Серед останніх громадських проектів, очолюваних Олександром: проект «Кодексу Ні» (2010); «Ні 212 КК України» (2011); «Вмотивованість рішень у податкових спорах» (2012); «Податковий спір чи злочин»(2013); «Податкова реформа»(2014), «Проект Закону № 3448»(2016) та інші.

Є автором більше 200 публікацій та фахових коментарів у ЗМІ з актуальних питань оподаткування, митного права, вирішення спорів, кримінального права. Активний учасник багатьох фахових конференцій, круглих столів та форумів. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації, а також є членом Асоціації правників України. У 2016 році був обраний до складу Громадської Ради при Комітеті ВРУ з питань податкової та митної політики.

Освіта:

 • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка; факультет «Міжнародні економічні відносини», 1991 р.;
 • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка; друга вища освіта за напрямом «Міжнародне право», 2003 р.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Визнання:

Впродовж низки років поспіль Олександр Мінін входить до ТОП-100 найкращих практикуючих українських юристів та визнаний одним із найвідоміших юристів з податкових питань в Україні.

Зокрема, протягом 2008-2018 рр. Олександр Мінін регулярно займає перші позиції в категорії податкового права та визнаний одним з найкращих фахівців у сфері податків в Україні за версіями провідних міжнародних та українських рейтингових досліджень The Legal 500 EMEA, Tax Directors Handbook, Сhambers Europe Guide, International Law Office Client Choice Awards, Who’s Who Legal, Best Lawyers, PLC Which Lawyer, International Tax Review та багато інших.

Протягом 2012-2018 рр. був визнаний найкращим юристом України у сфері оподаткування за версією видань KyivPost, «Юридическая практика» (рейтингові дослідження «Юридическая премия», «ТОП 50 ведущих юридических фирм в Украине»), Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, «Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України» (рейтингове дослідження «Юридичної газети»), «ГVардія юридичних компаній» (спецвипуск видання «Контракти»).

У 2014 році за високі досягнення у сфері оподаткування Олександр був запрошений до членства в Міжнародну асоціацію адвокатів (International Bar Association), зокрема до участі в якості національного представника від України та доповідача податкової сесії на міжнародній конференції в Токіо (IBА Tokio International Conference, жовтень 2014) та до участі в міжнародній конференції у Відні (IBA Vienna International Conference, вересень 2015 р.). У 2018 р. Олександр Мінін був включений до Legal 500 Hall Of Fame.

undefined ASh Best Lawyers
ASh Legal500 Best Lawyers Award Badge

Максим Олексiюк

партнер, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Основними напрямками юридичної спеціалізації Максима Олексіюка є будівництво та нерухомість – робота як зі звичайними проектами (логістичні парки, бізнес-центри та житло), так і зі спеціалізованими (портові термінали, залізничні гілки, кар'єри); складні та проблемні питання земельного законодавства;  судова практика. Максим має великий досвід супроводу проектів у сфері торгівлі та дистрибуції, зокрема, в роботі з провідними учасниками ринку в різних галузях економіки, таких як торгівля нафтопродуктами, сільськогосподарською продукцією, роздрібні мережі та ін.

До питань, якими успішно займається Максим Олексіюк, також належать: корпоративне право/ злиття та поглинання; питання антимонопольного та конкурентного права; питання, пов’язані з природними ресурсами, надрокористуванням та екологією. Максим відомий також своєю консультаційною практикою в сфері агробізнесу та успішною практикою вирішення спорів.

Свою кар'єру Максим Олексіюк почав у першій приватній нотаріальній конторі міста Харкова, спеціалізуючись на операціях з нерухомістю. Пізніше став радником голови Парламентського комітету з питань фінансування та банківської діяльності, потім працював юристом у київському офісі компанії Arthur Andersen. В юридичній фірмі WTS Consulting з 1999 року, з 2004 року – в статусі партнера.

Статті та правові коментарі Максима Олексіюка публікуються в багатьох юридичних та профільних ЗМІ; аналітика пана Олексіюка відзначається системністю, глибиною та вмінням показати ситуацію під нестандартним кутом.

Освіта:

 • Харківський державний університет, спеціальність «Фінанси та кредит»;
 • Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого (м. Харків), спеціальність «Правознавство».

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Визнання:

У 2015 році Максим виконував обов'язки співголови Комітету з правових питань Американської торгівельної палати в Україні.

У 2012-2018 рр. міжнародний рейтинг The Legal 500 EMEA рекомендує Максима Олексіюка в наступних практиках: вирішення спорів, нерухомість та будівництво, корпоративне право/ злиття та поглинанння.

Протягом 2010-2018 рр. Національний рейтинг Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients рекомендує у сферах сільського господарства, природних ресурсів та надрокористування, енергетики, корпоративного права, земельного права, нерухомості та будівництва, вирішення спорів, транспортної інфраструктури.

ASh Legal500

Олександр Шемяткін

партнер, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Олександр Шемяткін спеціалізується на широкому колі питань у сфері оподаткування та митної справи, інвестицій та ЗЕД, інтелектуальної власності, торгівлі та дистрибуції, трудових питаннях. Має значний досвід у представництві інтересів клієнтів у судових спорах з податковими та митними органами, трудових спорах та спорах, пов'язаних із захистом об'єктів прав інтелектуальної власності. Успішно представляє інтереси клієнтів в органах досудового розслідування в рамках кримінальних проваджень, пов'язаних з економічною діяльністю. Також Олександр має практичний досвід у структуруванні бізнесу, податковому плануванні, структуруванні договірних відносин у сфері торгівлі та дистрибуції, а також розробці договорів, пов'язаних із виплатою роялті та використанням комп'ютерних програм.

Досвід Олександра охоплює найрізноманітніші консультаційні проекти в таких галузях економіки як агропромисловий комплекс, нерухомість та будівництво, інформаційні технології та телекомунікації, фінанси та інвестиції, хімічна та харчова промисловість, транспорт, машинобудування, паливно-енергетичний комплекс, екологія, біотехнології, фармацевтика.

Олександр приєднався до команди WTS Consulting у 2001 році; у 2009 році став партнером фірми. За роки роботи у фірмі здобув визнання як фахівець, що розв'язує найскладніші проблеми, з якими стикаються клієнти у своїй щоденній роботі.

Олександр є автором більше ніж 100 фахових публікацій у ЗМІ з актуальних питань оподаткування, митної справи, вирішення спорів. Активний учасник багатьох фахових конференцій та форумів, засідань Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації. У 2016 році був обраний до складу Громадської Ради при Комітеті ВРУ з питань податкової та митної політики.

Освіта:

Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого в м. Харків.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Визнання:

Результативність проектів, які веде Олександр Шемяткін, відзначають багато міжнародних та національних рейтингових досліджень. Зокрема, протягом 2012-2016 рр. видання Сhambers Europe Guide, The Legal 500 EMEA, Best Lawyers, Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, Who’s Who Legal, “Вибір клієнта. Найкращі юристи України”, Legal Awards 2015 рекомендують Олександра серед найкращих юристів України в сфері оподаткування та податкових спорів. У 2018 р. Олександр Шемяткін був включений до Legal 500 Hall Of Fame, а також отримав почесне звання «Юрист року» від міжнародного рейтингового видання Best Lawyers за особливі досягнення в галузі податкового права.

undefined ASh Best Lawyers ASh Best Lawyers

Іван Шинкаренко

партнер, канд. економ. наук

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Іван Шинкаренко спеціалізується на широкому колі питань у сфері трансфертного ціноутворення та митної справи, інвестицій та ЗЕД, інтелектуальної власності, торгівлі та дистрибуції. Досвід його роботи охоплює найрізноманітніші консультаційні проекти в таких галузях економіки, як агропромисловий комплекс, нерухомість та будівництво, інформаційні технології та телекомунікації, фінанси та інвестиції, хімічна та харчова промисловість, транспорт, машинобудування, паливно-енергетичний комплекс, екологія та біотехнології, фармацевтика.

Іван вдало поєднує теоретичні знання економіста-міжнародника з практичним досвідом, одержаним під час плідної праці у WTS Consulting, до колективу якого він приєднався ще будучи студентом у 2005 році. У 2015 році став партнером фірми. За роки роботи у WTS Consulting здобув визнання як фахівець, що може розв’язати найскладніші проблеми, з якими у своїй практичній діяльності стикаються клієнти фірми. Економічна освіта та досвід дозволяють йому глибоко зрозуміти особливості господарської діяльності клієнтів фірми та розробити рішення, що є найоптимальнішими у кожному конкретному випадку.

Іван є автором більш ніж 20 статей теоретичного та практичного характеру з актуальних питань оподаткування та митної справи. Регулярно бере участь у засіданнях податкового та митного комітетів Американської торгової палати та Європейської бізнес асоціації.

Освіта/ наукова діяльність:

 • Академія адвокатури України, магістр права, 2017;
 • захистив кандидатську дисертацію «Формування спільної податкової політики країн ЄС», рішенням спеціалізованої вченої ради Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук, 2012;
 • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, магістр міжнародних економічних відносин, перекладач з англійської мови, 2007;
 • Ліверпульський університет Джона Мура (Великобританія), слухач курсів за проектом TEMPUS «Міжнародні фінанси», 2003. 

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Визнання:

Починаючи з 2015 року Іван Шинкаренко визнаний "одним з кращих експертів з митних питань і транcфертного ціноутворення" за версією рейтингових видань The Legal 500 EMEA та Chambers Europe (категорія "Податки"). Також протягом 2014-2017 років Іван був названий серед рекомендованих експертів у податковій практиці за версією американського рейтингу The Best Lawyers in Ukraine.

ASh Best Lawyers

Олена Букуєва

партнер, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Олена Букуєва спеціалізується на питаннях у сфері оподаткування, питаннях митного права, зовнішньоекономічної діяльності, інтелектуальної власності та дистрибуції, валютного регулювання. Олена має досвід консультування з питань, що стосуються різних галузей економіки, таких як агропромисловий комплекс, нерухомість та будівництво, енергетика, інформаційні технології та телекомунікації, фармацевтика.

Крім консультаційної практики, Олена представляє інтереси клієнтів у судових спорах із суб’єктами владних повноважень в рамках адміністративного процесу, зокрема, у спорах із податковими органами. Має Cвідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 3416, видане Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури. Як адвокат, Олена представляє інтереси клієнтів в рамках кримінальних проваджень, а також при розгляді справ про адміністративні правопорушення, пов’язані із веденням господарської діяльності.

В юридичній фірмі WTS Consulting з 2004 року. У 2018 році стала партнером фірми.

Олена є автором статей з питань інтелектуальної власності, які тісно пов’язані з податковим законодавством. Бере участь у засіданнях Американської торгівельної палати та Європейської бізнес асоціації, а також є членом Асоціації правників України.

Освіта:

Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, магістр міжнародного права, перекладач з англійської мови, 2002 рік.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Інна Таптунова

партнер, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Інна є фахівцем у питаннях оподаткування та податкового планування, спорах із суб’єктами владних повноважень, використання природних ресурсів та надрокористування, торгівлі та дистрибуції, інтелектуальної власності. Досвід роботи Інни охоплює такі галузі економіки як енергетика, нерухомість, хімічна, харчова та виноробна промисловості тощо.

Інна бере участь у консультаційних проектах щодо реструктуризації діяльності в Україні, злиття та поглинання підприємств, структурування репатріації прибутку, оподаткування іноземців в Україні. Інна має значний практичний досвід щодо супроводження клієнтів під час проведення податкових перевірок, адміністративного оскарження актів перевірок та рішень, прийнятих за їх результатами.

Професійний досвід Інни в області оподаткування і права становить більше 10 років. До команди спеціалістів фірми WTS Consulting вона приєдналася у 2004 році. У 2018 році стала партнером фірми. Має Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 5401/10 від вересня 2015 року, видане Радою адвокатів Київської області.

Інна бере активну участь у засіданнях податкових комітетів Американської торгової палати в Україні та Європейської бізнес асоціації.

Освіта:

Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, магістр правового регулювання економіки, 1998.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Ярослава Івасюк

старший радник, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Ярослава Івасюк є експертом у сфері корпоративного права, злиття і поглинання компаній, трудового права, а також має значний досвід у галузі антимонопольного права та регулювання недобросовісної конкуренції.

Ярослава спеціалізується на питаннях виходу компаній на ринок України, здійснення інвестиційної діяльності в Україні, створення, реорганізації, ліквідації компаній, корпоративного управління. Її практика охоплює надання послуг із супроводження державної реєстрації іноземних інвестицій, питання структурування, підготовки та реєстрації кредитних договорів і договорів позики у Національному Банку України.

Регулярно надає консультації клієнтам з питань трудових відносин, спеціалізується на позасудовому та судовому врегулюванні спорів, що виникають у сфері трудового права.

Ярослава є автором публікацій з питань корпоративного та трудового права. В команді спеціалістів КМ Партнери працює з 2008 року. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

Освіта:

Національний університет "Києво-Могилянська академія", магістр правознавства, 2008.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Олександр Шворак

старший радник, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Основними напрямками діяльності Олександра Шворака є господарське право, торгівля та дистрибуція, а також конкурентне право.

Олександр є фахівцем у сфері комерційного права, зокрема з питань структурування договірних відносин, консультування із загальногосподарських аспектів підприємницької діяльності, проведення юридичного аудиту компаній та окремих об’єктів бізнесу (due diligence), має досвід супроводу проектів у сфері будівництва та земельних відносин.

Олександр має досвід співпраці з широким колом компаній у сферах агропромислового комплексу, нерухомості та будівництва, інформаційних технологій та телекомунікацій.

Професійну діяльність у КМ Партнери розпочав у 2010 році. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціаліст правознавства, 2010.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Тетяна Сучик

cтарший радник, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Тетяна Сучик спеціалізується на трудових питаннях, оподаткуванні та податковому плануванні, трудових спорах та спорах із суб’єктами владних повноважень.

Тетяна має досвід роботи в структуруванні виплат з оплати праці в цілях податкового обліку, розробленні локальних актів з питань праці, перевірці органами державної влади дотримання законодавства про працю. Тетяна консультує клієнтів з трудових питань, спеціалізується на позасудовому та судовому врегулюванні спорів, що виникають у сфері трудового права.

Також Тетяна займається питаннями оподаткування фізичних осіб, зокрема, декларуванням доходів іноземців, ведення підприємствами касового обліку та дотримання касової дисципліни.

До команди спеціалістів КМ Партнери Тетяна приєдналася у 2011 році. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

Освіта:

Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, магістр правового регулювання економіки, 2011.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Антоніна Городецька

cтарший радник, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Антоніна Городецька спеціалізується на кримінальному адміністративному праві та процесі, податковому, митному законодавстві та представництві інтересів у судах. Антоніна має ґрунтовний досвід консультування з податкових питань, оскарження податкових донарахувань, оскарження рішень податкових та митних органів у адміністративному та судовому порядку, ведення спорів із суб’єктами владних повноважень.

Основною спеціалізацією Антоніни як адвоката є надання захисту у кримінальних провадженнях стосовно злочинів у сфері господарської діяльності. Завдяки комплексному розумінню особливостей ведення господарської діяльності та системи оподаткування підприємств, Антоніна успішно здійснює захист інтересів службових осіб як на стадії досудового розслідування "білокомірцевих злочинів", так і під час судового розгляду.

До команди спеціалістів КМ Партнери приєдналась у 2012 році. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації. Є членом Асоціації правників України. З 29 вересня 2016 року, за рішенням Правління Асоціації адвокатів України (ААУ), стала Головою Податкового комітету ААУ.

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр права, 2011.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Марія Козленко

старший радник, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Ключовою практикою Марії є вирішення спорів з податковими органами.

Марія має досвід супроводу адміністративного (досудового) та судового оскарження рішень і дій (бездіяльності) податкових органів для найбільших компаній аграрного сектору, FMСG ринку, а також компаній паливно-енергетичного комплексу.

Крім того, Марія має досвід консультування з питань оподаткування та проведення податкового аудиту бізнес-операцій для відомих компаній-представників аграрного сектору та FMСG ринку.

Практика Марії також охоплює надання консультацій з питань оподаткування та надання правової допомоги в спорах з податковими органами для представництв іноземних компаній на території України.

Марія приєдналася до команди фахівців КМ Партнери в 2012 році. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

Освіта:

 • Національний університет «Києво-Могилянська академія», спеціаліст правознавства, 2012;
 • Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, магістр правознавства, 2013.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська, чеська.

Олександр Нестеров-Сурменко

радник, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Олександр спеціалізується на адміністративному та податковому праві. Основним напрямом діяльності Олександра є представництво інтересів в адміністративних судах з питань оскарження податкових донарахувань, а також в інших спорах з контролюючими органами. Олександр також займається консультуванням з питань, пов'язаних з оподаткуванням, енергоресурсами, електронним документообігом.

До команди КМ Партнери приєднався у 2012 році. Входить до складу АО «КМ Партнери». Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

Освіта:

Академія Адвокатури України, магістр правознавства, 2013.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Вікторія Мінець

старший експерт, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Вікторія Мінець спеціалізується на питаннях земельного права та нерухомості, а також має значну практику у сферах злиття та поглинання компаній, корпоративного права.

Професійна діяльність Вікторії включає досвід роботи в масштабних проектах щодо реструктуризації бізнесу, зокрема питання структурування та супроводу угод щодо передачі корпоративних прав, розробки та впровадження оптимальних механізмів корпоративного управління та контролю, передачі нерухомості та інших активів, передачі програмного забезпечення та інших об’єктів інтелектуальної власності, переведення договорів та дозвільної документації.

Вікторія займається консультуванням клієнтів з питань здійснення господарської діяльності, зокрема щодо землеволодіння, орендних відносин, користування надрами, будівництва та реконструкції, також вона супроводжує пов’язані з цими питаннями судові спори.

У команді фахівців КМ Партнери працює з 2011 року. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

Освіта:

Національний університет «Києво-Могилянська академія», магістр правознавства, 2011.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Ілля Прокоп’єв

радник, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Основними практиками Іллі Прокоп’єва є цивільне та господарське право, господарські спори.

Ілля спеціалізується на представництві інтересів клієнтів у господарському судочинстві, під час провадження виконавчих дій, а також визнання та виконання рішень іноземних судів в Україні.

Також Ілля працює з експертами та радниками КМ Партнери з питань консультування щодо загальногосподарських аспектів підприємницької діяльності, структурування договірних відносин, створення, реорганізації, ліквідації компаній, проведення юридичного аудиту компаній та окремих об’єктів бізнесу (due diligence), а також у сфері будівництва та земельних відносин.

До команди спеціалістів КМ Партнери приєднався у 2013 році. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

Освіта:

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, магістр правознавства, 2013.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Катерина Утіралова

експерт, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Катерина Утіралова спеціалізується на широкому колі питань у сфері оподаткування, в тому числі питаннях трансфертного ціноутворення, податковому консультуванні та плануванні, договірному оформленні відносин та спорах із суб’єктами владних повноважень.

Катерина активно працює в напрямку розвитку практики трансфертного ціноутворення, має досвід роботи з підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення, а також у здійсненні економічного та функціонального аналізу контрольованих операцій тощо. Роботу у сфері трансфертного ціноутворення Катерина поєднує з консультаційною практикою, зокрема в сферах оподаткування, валютного контролю, оподаткування нерезидентів та інших.

До команди спеціалістів фірми КМ Партнери приєдналася в 2013 році. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

Освіта:

Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, магістр міжнародного права, перекладач з англійської мови, 2011.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Анна Кравчук

експерт, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Анна Кравчук спеціалізується на питаннях інтелектуальної власності, трудових спорах та спорах із суб’єктами владних повноважень.

Анна має досвід у сфері захисту прав інтелектуальної власності в судовому та позасудовому порядку, реєстрації об’єктів права інтелектуальної власності, спеціалізується на позасудовому та судовому врегулюванні спорів, що виникають у сфері трудового права, оскарженні податкових донарахувань, веденні спорів із суб’єктами владних повноважень.

До команди КМ Партнери приєдналась у 2014 році. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації. Є членом Асоціації правників України.

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр права, 2014.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Андрій Денисенко

радник

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Андрій Денисенко спеціалізується з питань оподаткування та вирішення податкових спорів із суб’єктами владних повноважень.

Андрій має досвід супроводу досудового та судового оскарження рішень і дій (бездіяльності) податкових органів. Крім того, Андрій консультує з податкових питань, структурування договірних відносин з точки зору оподаткування.

У команді фахівців КМ Партнери працює з 2015 року. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

Освіта:

 • Universite Toulouse 1 Capitole, магістр міжнародного та європейського права, 2011;
 • Національний університет «Києво-Могилянська академія», спеціаліст правознавства, 2012.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Олена Медведєва

експерт

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Олена Медведєва спеціалізується у сфері оподаткування та податкових спорах із суб’єктами владних повноважень.

Має досвід супроводу досудового (адміністративного) та судового оскарження дій (бездіяльності) та рішень суб’єктів владних повноважень для компаній аграрного сектору та харчової промисловості. Олена здійснює аналіз і перевірку бухгалтерської документації клієнтів, підготовку процесуальних документів.

У команді фахівців КМ Партнери працює з 2015 року. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

Освіта:

Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого, магістр правознавства, 2011.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Вікторія Шевченко

економіст

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Основною спеціалізацією Вікторії є трансфертне ціноутворення та митне право.

Вікторія має досвід роботи з підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення, а також у здійсненні економічного та функціонального аналізу контрольованих операцій. Таку роботу у сфері трансфертного ціноутворення Вікторія поєднує з консультуванням щодо питань, які стосуються митної справи, зокрема судових спорів з митними органами.

До команди спеціалістів фірми КМ Партнери приєдналася у 2015 році.

Освіта:

Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, магістр з міжнародної економіки, 2015.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Юлія Кривомаз

юрист

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Кривомаз Юлія спеціалізується у вирішенні податкових спорів із суб’єктами владних повноважень, юридичному супроводі реєстрації компаній.

Юлія має досвід супроводу адміністративного (досудового) та судового оскарження рішень і дій (бездіяльності) податкових органів, здійснює аналіз та перевірку бухгалтерської документації клієнтів, підготовку процесуальних документів.

Крім того, її практика охоплює надання послуг з супроводження, створення, реорганізації, ліквідації компаній.

До команди фахівців WTS Consulting приєдналася у 2013 році.

Освіта:

 • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, магістр з міжнародного бізнесу, 2013.
 • Академія Адвокатури України, бакалавр правознавства, 2016.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Катерина Скічко

юрист

Ph: +38 (044) 490-71-97

Fax: +38 (044) 492-88-59

Катерина бере участь у консультуванні з питань земельного права та нерухомості, зокрема щодо оформлення прав на землю та юридичного аудиту об‘єктів нерухомості. Має досвід участі в проектах щодо консультування клієнтів у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності продукції. Задіяна в консультуванні з питань корпоративного та трудового права, права інтелектуальної власності, а також розробці різних видів угод.

Здійснює періодичний аналітичний огляд тенденцій та змін законодавства у господарській, земельній та валютній галузях, а також щодо юридичних інновацій у сфері електронного документообігу та оптимізації юридичної діяльності. Активно бере участь у розвитку руху міжнародних модельних судових дебатів у якості судді та тренера команд студентів-правників.

До команди фахівців КМ Партнери приєдналася у 2017 році.

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр права, 2017.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.