Юридична практика

WTS Consulting надає юридичні послуги у широкому спектрі практик та галузей економіки. Фірма має кваліфікованих та досвідчених фахівців, що спеціалізуються на корпоративному праві, нерухомості та земельних питаннях, конкурентному праві, комерційному та договірному праві, цивільному, трудовому праві, а також праві інтелектуальної власності. Однією з основних практик є також вирішення спорів – як у національних судах, так і у третейських судах та комерційних арбітражах.

Юристи фірми поєднують знання та досвід у юридичних питаннях з розумінням особливостей бізнесу клієнта, а тому мають можливість запропонувати саме такий юридичний інструмент, який найбільше підходить конкретному клієнту. Фірма давно та плідно працює з клієнтами з різноманітних галузей економіки, серед яких сільське господарство, паливно-енергетичний комплекс, будівництво, транспорт та інфраструктура, інформаційні технології та телекомунікації, торгівля, та інші.

Поєднання кваліфікації спеціалістів юридичної та податкової практик дозволяє фірмі надавати комплексне обслуговування найвищої якості.

Справи з цієї практики