WTS Consulting успішно представила інтереси світового виробника програмного забезпечення в процесі стягнення заборгованості за надані ліцензії та послуги технічної підтримки програмного забезпечення.

В процесі розгляду справи команда юристів подолала страшенний супротив державної компанії, яка використовувала всі технічні прийоми затягування справи та уникнення відповідальності – ініціювання декількох справ про недійсність ліцензійної угоди, спроба ініціювання різних видів експертиз, затягування з інших причин.

Тому в ході розгляду справи у судах всіх інстанцій, поряд із звичайними обставинами, що входять до предмету доказування при стягненні заборгованості, виникла необхідність доводити обсяг прав користування програмним забезпеченням, деталізувати особливості надання супутніх послуг, функціональне призначення програм та прозорість ціноутворення за ліцензійною угодою, також детально зупиняючись на особливостях процесу передання ліцензійних прав.

Результатом професійного представництва інтересів виробника програмного забезпечення стали позитивні рішення судів усіх трьох інстанцій.

2015

Клієнт: провідний світовий постачальник програмного забезпечення  для управління підприємством