Юридичний супровід дистрибуції насіння, пестицидів та добрив

WTS Consulting здійснює юридичне структурування схем дистрибуції, розробку та супровід угод щодо продажу та дистрибуції насіння, засобів захисту рослин та агрохімікатів. Спеціалісти фірми здійснюють юридичний супровід спорів щодо якості сільськогосподарської продукції (схожості насіння).

Наші фахівці виконують юридичний аналіз комерційних, цінових політик та стратегій у торгівлі насінням та засобами захисту рослин, в тому числі з точки зору конкурентного та податкового законодавства.

Ми надаємо юридичну підтримку у питаннях ввезення в Україну насіння незареєстрованих сортів для випробувань, у питаннях здійснення реєстрації сортів (гібридів) рослин в Україні з метою набуття права на поширення такого сорту, а також у питаннях захисту прав інтелектуальної власності на сорти рослин.

Наші фахівці аналізують статті та промо матеріали щодо насіння, які публікуються у ЗМІ, з точки зору їх відповідності законодавству про захист від недобросовісної конкуренції та законодавству про рекламу.

Ми також консультуємо щодо правових аспектів використання та утилізації гербіцидів, пестицидів, інших ЗЗР, утилізації упаковки від них.

Спеціалісти фірми розробили систему забезпечення платежів за придбане в кредит насіння, яку можна використовувати навіть при відсутності у сільськогосподарського виробника нерухомого або іншого ліквідного майна для застави. Таке забезпечення включає в себе спеціальний режим банківських рахунків та переказу коштів і працює за рахунок грошових надходжень від покупців зерна.