Команда КМ Партнери успішно захистила інтереси клієнта у судовому спорі про визнання права власності на іпотечну земельну ділянку

Сума позову склала понад 10 млн доларів. Активний захист юристів КМ Партнери привів до позитивного рішення Київського апеляційного господарського суду про визнання права власності на земельні ділянки.

У 2017 році опоненти здійснили незаконну реєстрацію нових земельних ділянок в рамках існуючої земельної ділянки, право власності компанії клієнта на яку було визнано судом. Накладені земельні ділянки без необхідних правовстановлюючих документів були кілька разів перепродані третім особам. Завдяки підготовленому нами адвокатському запиту було вчасно отримано підтвердження про незаконне виділення земельних ділянок, що дало можливість скасувати незаконні записи про державну реєстрацію прав та домогтися анулювання доступу до державного реєстру приватному реєстратору, яка здійснила незаконну реєстрацію.

У цьому ж році опоненти ініціювали перегляд рішення про визнання права власності на іпотечну земельну ділянку у зв’язку з нововиявленими обставинами. Нам вдалося домогтися того, що суд відмовив у задоволенні заяви про перегляд справи.

2018

клієнт: міжнародна інвестиційно-девелоперська компанія