КМ Партнери одержали перемогу у справі про скасування рішення міської ради про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Бровари

Юристи КМ Партнери здійснили успішне представництво інтересів клієнта – складського логістичного терміналу – в судовому спорі про скасування рішення міської ради. Оскаржуване рішення затверджувало технічну документацію з нормативної грошової оцінки для всіх земель міста Бровари Київської області.

Нам вдалося домогтися призначення судової земельно-технічної експертизи, яка виявила суттєві порушення при розробці технічної документації з нормативної грошової оцінки. Крім того, нам вдалося підтвердити в суді, що рішення місцевої ради про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель є регуляторним актом, а отже має бути затверджено та опубліковано відповідно до порядку, який встановлений законом «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Справа набула значного суспільного резонансу, і після скасування рішення ради в суді першої інстанції, на стадії апеляції справу було врегульовано шляхом укладення сторонами додаткової угоди до договору оренди. В результаті було досягнуто згоди про зниження орендної плати для клієнта на суму близько 6,7 млн гривень на рік.

2018

клієнт: складський комплекс – логістичний термінал