Наші послуги

КМ Партнери надає широкий спектр послуг у різноманітних практиках. Якість наших послуг відома як в Україні, так і за її межами: з 2005 року КМ Партнери та партнери фірми незмінно займають найвищі рейтингові сходинки за результатами досліджень вітчизняних і зарубіжних рейтингових видань The Legal 500, Chambers Europe, Best Lawyers, Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, Client Choice Awards, Who is Who Legal, Tax Directors Handbook та інших.

Наприкінці 2010 року КМ Партнери стала ексклюзивним членом організації WTS Global (World Tax Services Global) – глобальної мережі, що об’єднує фірми зі спеціалізацією у сфері податкового права більше ніж у 100 країнах світу. WTS Global був створений для обміну досвідом та для того, щоб юридичні фірми з переважно локальною спеціалізацією одержали переваги транснаціоналізації і можливість надання послуг на глобальному рівні. Таким чином, глибокі знання вітчизняного законодавства спеціалістів КМ Партнери і можливість використовувати міжнародний досвід роботи наших колег з WTS Global дають можливість надавати нашим клієнтам високоякісні послуги у будь-яких сферах, пов’язаних з оподаткуванням.

Наразі динамічно розвиваються практики фірми у галузі митного права та трансфертного ціноутворення. Спеціалісти КМ Партнери тримають руку на пульсі останніх змін законодавства та пропонують своїм клієнтам комплексну підтримку при вирішенні будь-яких питань у цих сферах, починаючи з аналізу потенційних ризиків та з’ясуванні «слабких» місць у веденні бізнесу клієнта, закінчуючи обстоюванням його інтересів у судових спорах з митними органами, чи оскарженням результатів перевірок контрольованих операцій.

Фірма також має кваліфікованих та досвідчених фахівців, що спеціалізуються на корпоративному праві, нерухомості та земельних питаннях, конкурентному праві, комерційному та договірному праві, цивільному, трудовому праві, а також праві інтелектуальної власності. Однією з основних практик є також вирішення спорів – як у національних судах, так і у третейських судах та комерційних арбітражах.

Юристи фірми поєднують знання та досвід у юридичних питаннях з розумінням особливостей бізнесу клієнта, а тому мають можливість запропонувати саме такий юридичний інструмент, який найбільше підходить конкретному клієнту. Фірма давно та плідно працює з клієнтами з різноманітних галузей економіки, серед яких сільське господарство, паливно-енергетичний комплекс, будівництво, транспорт та інфраструктура, інформаційні технології та телекомунікації, торгівля та інші.

Поєднання кваліфікації спеціалістів юридичної та податкової практик дозволяє фірмі надавати комплексне обслуговування найвищої якості.