Кримінальні провадження

Адвокатське об’єднання «КМ Партнери» надає послуги щодо захисту службових осіб та працівників своїх клієнтів у кримінальних провадженнях стосовно кримінальних правопорушень (злочинів) у сфері господарської діяльності. Серед іншого, наші адвокати здійснюють ефективний захист у кримінальних провадженнях, розпочатих за ознаками злочинів, кваліфікованих як ухилення від сплати податків (стаття 212 Кримінального кодексу), службове підроблення (стаття 366 Кримінального кодексу), службова недбалість (стаття 367 Кримінального кодексу), шахрайство (стаття 190 Кримінального кодексу), привласнення, розтрата майна, заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем (стаття 191 Кримінального кодексу), порушення вимог законодавства про охорону праці (стаття 271 Кримінального кодексу) та інші.

Наші послуги в цій сфері є унікальними, оскільки захист у кримінальних провадженнях здійснюють адвокати, які роками відточували свою майстерність у судових спорах із податковими та митними органами. Досвід наших адвокатів у поєднанні з практичними навичками у кримінальному процесі, що суттєво відрізняється від інших видів судочинства, надає можливість комплексно підійти до побудови лінії захисту та максимально врахувати особливості кожної конкретної ситуації.

Пріоритетом в практиці наших адвокатів є закриття кримінальних проваджень, зареєстрованих у Єдиному реєстрі досудових розслідувань, з підстав відсутності події та/або складу кримінального правопорушення в діях посадових осіб наших клієнтів. Водночас досвід адвокатів АО «КМ Партнери» включає в себе захист на всіх етапах досудового розслідування, а також під час судового розгляду кримінальних проваджень.

Основні послуги в цій практиці:

  • повний спектр послуг стосовно захисту службових осіб платників податків у кримінальних провадженнях;
  • оскарження неправомірних рішень, дій чи бездіяльності слідчих органів та органів прокуратури;
  • супроводження службових осіб платників податків під час допитів у будь-якому процесуальному статусі;
  • підготовка відповідей на запити та вимоги слідчих органів та прокуратури, в тому числі запитів на підставі ст. 93 КПК України;
  • правова допомога під час проведення обшуку та надання тимчасового доступу до речей і документів;
  • захист службових осіб у статусі свідків та підозрюваних в органах досудового розслідування;
  • робота над формуванням доказової бази на підтримку позиції службових осіб платників податків;
  • здійснення захисту в рамках судового розгляду кримінальних проваджень щодо службових осіб наших клієнтів.
  • ініціювання відкриття та супровід кримінальних проваджень щодо неправомірних дій службових осіб Державної фіскальної служби України, органів внутрішніх справ та прокуратури тощо.