Перевірки

Адвокатське об’єднання «КМ Партнери» надає правову допомогу клієнтам під час проведення перевірок податковими та іншими контролюючими органами.

Саме під час призначення та проведення перевірок правоохоронними та контролюючими органами ними допускається найбільша кількість зловживань та порушень законодавства, а тому звернення до адвоката вже на цій стадії дозволить якнайшвидше виявити допущені порушення та якнайкраще захистити інтереси клієнта.

Процедура призначення та проведення перевірок контролюючими органами має швидкоплинний характер, через це особам, які не мають достатнього досвіду у спілкуванні з перевіряючими, як правило, не вдається належним чином підготуватись до їх візиту та своєчасно виявити порушення ними законодавства.

Адвокати АО «КМ Партнери» мають багаторічний досвід у супроводженні перевірок, що дозволяє їм швидко відреагувати на запит клієнта та надати якісну допомогу до та під час візиту контролюючого органу на підприємство.

Зокрема наші адвокати допоможуть Вам у таких питаннях:

  • надання висновку щодо обґрунтованості та законності призначення і проведення перевірки;
  • прийняття рішення щодо допуску чи недопуску перевіряючих до перевірки;
  • оскарження наказів про проведення перевірок, попередження негативних наслідків недопуску перевіряючих до перевірки;
  • проведення інструктажу для працівників підприємства стосовно їхніх дій під час перевірки;
  • безпосереднє супроводження перевірки в офісі клієнта та взаємодія з перевіряючими від імені клієнта;
  • підготовка заперечень та зауважень щодо висновків перевірок;
  • оскарження перевірок до вищестоящих органів та до суду.

Пам’ятайте, Ваше звернення до адвоката вже на стадії призначення чи проведення перевірки може стати вирішальною перевагою під час майбутнього оскарження рішення контролюючого органу, прийнятого за результатами перевірки.