Конкурентне та антимонопольне право

КМ Партнери у сфері антимонопольного та конкурентного права консультує клієнтів, супроводжує проекти реорганізації, злиття і поглинання, отримує дозволи Антимонопольного комітету України (АМКУ) на концентрацію та узгоджені дії.

Аналіз необхідності отримання дозволу АМКУ на концентрацію є обов’язковим елементом планування та структурування угод щодо передачі корпоративних прав. За потреби отримання дозволу наші спеціалісти допоможуть підготувати всі необхідні документи, визначити частку суб’єкта господарювання на ринку, провести розрахунок сукупної вартості активів та обсягу реалізації товарів, встановити всіх пов’язаних осіб, тощо. Ми також будемо супроводжувати весь процес видачі дозволу, включаючи підготовку відповідей на додаткові запити АМКУ.

Юридичний консалтинг з антимонопольних питань допоможе уникнути порушень у сфері дистрибуції, зокрема щодо аспектів антидемпінгу, територіального розподілу продукції, встановлення мінімальних роздрібних цін.

Ми здійснюємо перевірку макетів пакування, етикеток харчових та нехарчових продуктів, проектів реклами, умов рекламних акцій та маркування акційних товарів. За допомогою комплексної експертизи ми оцінюємо їхню відповідність як з точки зору дотримання вимог антимонопольних органів, уникнення порушень прав інших виробників та прав інтелектуальної власності, так і з точки зору захисту прав споживачів.

Наша компанія успішно представляє інтереси клієнтів в Антимонопольному комітеті України у справах за звинуваченням в антиконкурентних узгоджених діях та недобросовісній конкуренції.