Питання, пов’язані з недобросовісною конкуренцією

КМ Партнери радить клієнтам щодо питань, пов’язаних з недобросовісною конкуренцією. Ми здійснюємо перевірку макетів пакування, етикеток харчових та нехарчових продуктів, проектів реклами, умов рекламних акцій та маркування акційних товарів. За допомогою комплексної експертизи ми оцінюємо їхню відповідність як з точки зору дотримання вимог антимонопольних органів, уникнення порушень прав інших виробників та прав інтелектуальної власності, так і з точки зору захисту прав споживачів.

КМ Партнери застерігає клієнтів від порушень в сфері недобросовісної конкуренції. Зокрема, у сфері фармакології, стосовно введення в оману споживачів щодо лікувальних властивостей та можливих побічних дій препаратів, унікальних складових та властивостей, строку існування препарату на ринку України, приписування лікувальних властивостей біологічно активним добавкам, органи Антимонопольного комітету реагують особливо жорстко, встановлюючи найвищі штрафи за такі порушення.

Наші спеціалісти допоможуть клієнту у спорі з «недобросовісним» конкурентом, який порушує чесні звичаї у підприємницькій діяльності. Ми також надаємо послуги щодо захисту клієнта у розслідуваннях АМКУ та суперечках з конкурентами, які звинувачують нашого клієнта у недобросовісній конкуренції.