Розробка різних видів комплексних угод

Реалізація комплексного проекту у співпраці між партнерами подекуди вимагає укладення не одного договору, а цілої низки пов’язаних договорів, що виконують різні завдання, а також залучення великої кількості учасників.

Наші спеціалісти мають вагомий досвід розробки та супроводу реалізації різних видів комплексних угод у великих проектах щодо злиття та поглинання, будівництва, фінансування (у тому числі забезпечення гарантій) та обслуговування комплексних інфраструктурних об’єктів, зокрема промислових підприємств, портових терміналів, елеваторів (зерносховищ), логістичних центрів, об’єктів транспортної інфраструктури, житлових та торговельних комплексів.

Наші спеціалісти допоможуть скласти комплексні угоди у різних галузях економіки, з урахуванням податкових, антимонопольних аспектів, а також специфічних галузевих регуляторних вимог.

Під час реалізації транснаціональних проектів юристи фірми забезпечують органічне втілення результатів експертизи локального об’єкта та вимог національного законодавства в рамках комплексних угод, які складені за правом інших держав.