Валютне регулювання

Фахівці КМ Партнери нададуть якісну та оперативну юридичну підтримку на всіх стадіях інвестиційного процесу,починаючи з попереднього планування та структурування інвестицій, їх реєстрації та закінчуючи репатріацією прибутків. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальний для клієнта механізм фінансування інвестиційної діяльності в Україні, забезпечать врегулювання юридичних та законодавчих формальностей, необхідних для залучення фінансування. Комплексний підхід до юридичної підтримки інвестиційної діяльності вигідно вирізняють нашу фірму з поміж інших українських юридичних фірм. Так, знання податкового, митного права (як українського так і міжнародного) та валютного регулювання, якими володіють спеціалісти нашої фірми, дозволяють обрати оптимальний варіант структурування інвестицій, репатріації прибутків, а також інвестицій після завершення інвестиційного проекту.

Ми допомагаємо структурувати транскордонні операції з урахуванням обмежень у сфері валютного контролю, консультуємо щодо ліцензування операцій з валютними цінностями та валютного контролю, надаємо юридичний супровід реєстрації іноземних інвестицій та отриманню індивідуальних ліцензій Національного Банку України.

Тісна співпраця з нашими податковими спеціалістами, а також наявність у складі нашої команди спеціалістів у сфері економіки і фінансів гарантує високий рівень наших послуг.