Митне право

Завантажити буклет щодо митного права

КМ Партнери є однією з найавторитетніших юридичних фірм в Україні у галузі митного права. Ми пишаємося тим, що клієнти рекомендують нас як надійного партнера з питань, що стосуються митної справи.

Наші фахівці завжди знаходяться на “передовій” всіх важливих зрушень з питань застосування норм митного права. КМ Партнери є однією з перших українських юридичних фірм, що стала ефективно застосувати світовий досвід при захисті позицій клієнтів у спорах з митними органами щодо питань врахування роялті та транспортних витрат у складі митної вартості, а також інших актуальних питань визначення митної вартості та класифікації товарів за УКТ ЗЕД.

Глибокі знання митного права у поєднанні з досконалим знанням податкового законодавства та великим досвідом оскарження рішень державних органів вигідно вирізняють КМ Партнери як одну з небагатьох юридичних фірм, що може надавати комплексні юридичні послуги у сфері митної справи.

КМ Партнери має позитивний досвід супроводження спорів з таких актуальних питань як визначення митної вартості та класифікації товарів за УКТ ЗЕД. Непоодинокі випадки, коли нашій фірмі вдавалося захистити інтереси клієнтів у спорах з резонансних питань, судові справи з яких раніше, як правило, закінчувалися не на користь суб’єктів ЗЕД.