Авторське право та суміжні права

Охорона об’єктів авторського права та суміжних прав охоплює широке коло відносин щодо захисту літературних творів, фотографій та архітектурних проектів, рекламної продукції та фільмів, комп’ютерних програм та баз даних.

Юристи WTS Consulting вирішують питання доцільності реєстрації об’єктів авторського права, надають послуги із супроводження такої реєстрації, консультації із питань, пов’язаних із врегулюванням відносин між замовником та виконавцем із створення об’єкта авторського права на замовлення, а також за договором трудового найму.

Фірма WTS Consulting надає послуги із розробки проектів відповідних договорів та її юристи є досвідченими спеціалістами у питаннях, пов’язаних із використанням об’єктів авторських та суміжних прав у рекламних матеріалах.

WTS Consulting має великий досвід вирішення юридичних питань, а також питань податкового обліку, пов’язаних із створенням, використанням та отриманням прав на такі об’єкти авторських прав як комп’ютерна програма.

Спеціалісти WTS Consulting надають консультації з питань структурування відносин щодо передачі об’єктів авторських та суміжних прав або надання прав на використання таких об’єктів, а також податкового обліку платежів за їх використання таких об’єктів.

Напрацьовані експертами WTS Consulting підходи до кваліфікації об’єктів авторського права як літературного твору чи твору науки стали прецедентом та мають важливі наслідки при застосуванні угод про уникнення подвійного оподаткування під час оподаткування відповідних платежів роялті (зокрема, щодо програмного забезпечення).