Авторське право та суміжні права

Охорона об’єктів авторського права та суміжних прав охоплює широке коло відносин щодо захисту літературних творів, фотографій та архітектурних проектів, рекламної продукції та фільмів, комп’ютерних програм та баз даних.

Юристи КМ Партнери вирішують питання доцільності реєстрації об’єктів авторського права, надають послуги із супроводження такої реєстрації, консультації із питань, пов’язаних із врегулюванням відносин між замовником та виконавцем із створення об’єкта авторського права на замовлення, а також за договором трудового найму.

Фірма КМ Партнери надає послуги із розробки проектів відповідних договорів та її юристи є досвідченими спеціалістами у питаннях, пов’язаних із використанням об’єктів авторських та суміжних прав у рекламних матеріалах.

КМ Партнери має великий досвід вирішення юридичних питань, а також питань податкового обліку, пов’язаних із створенням, використанням та отриманням прав на такі об’єкти авторських прав як комп’ютерна програма.

Спеціалісти КМ Партнери надають консультації з питань структурування відносин щодо передачі об’єктів авторських та суміжних прав або надання прав на використання таких об’єктів, а також податкового обліку платежів за їх використання таких об’єктів.

Напрацьовані експертами КМ Партнери підходи до кваліфікації об’єктів авторського права як літературного твору чи твору науки стали прецедентом та мають важливі наслідки при застосуванні угод про уникнення подвійного оподаткування під час оподаткування відповідних платежів роялті (зокрема, щодо програмного забезпечення).