Сорти рослин

КМ Партнери надає підтримку виробниками та дистрибуторам насіннєвого матеріалу на сорти (гібриди) рослин в Україні з питань захисту прав інтелектуальної власності. Захист сорту рослин може поєднувати декілька форм, включаючи визнання особистих немайнових авторських прав (підтверджується свідоцтвом про авторство на сорт рослин), майнових прав інтелектуальної власності на сорт рослин (підтверджується патентом на сорт рослин) та майнових прав інтелектуальної власності на поширення сорту рослин (підтверджується свідоцтвом про державну реєстрацію сорту рослин).

Ми допоможемо правильно оформити та зареєструвати ліцензійні договори (відповідно до закону укладаються тільки щодо сортів рослин, права на які захищені патентом), а також підготуємо угоди про передачу прав інтелектуальної власності щодо сортів рослин, які пройшли державну реєстрацію, проте не мають патентного захисту.

КМ Партнери має значний досвід у вирішенні питань, пов’язаних із податковим обліком платежів за такими угодами, який в значній мірі залежить від обсягу правової охорони того чи іншого сорту на території України.