Корпоративне та податкове структурування

КМ Партнери розробляє і реалізує проекти щодо реорганізації корпоративної структури бізнесу та корпоративного управління, а також супроводжує трансакції з передачі корпоративних прав (акцій, часток), забезпечуючи дотримання вимог корпоративного, антимонопольного, податкового законодавства та валютного регулювання.

Реструктуризація допомагає нашим клієнтам зменшити внутрішні організаційні та операційні витрати, сконцентрувавши окремі функції (такі як виробництво, логістика, збут) в рамках спеціалізованих структур. Це дозволяє зменшити внутрішні обороти бізнесу та знизити ризики трансфертного ціноутворення за операціями в Україні. Окрім цього, реструктуризація дозволяє упорядкувати володіння активами, зокрема об’єктами нерухомості та земельними ділянками.

Ми забезпечимо планування та реалізацію реструктуризації з оптимальними податковими наслідками, у тому числі щодо оподаткування доходів нерезидентів (у випадку продажу корпоративних прав іноземним учасником) та податку на прибуток (у випадку продажу корпоративних прав українським учасником за ціною, що перевищує номінальну), а також попередимо про актуальні правила валютного регулювання.