Отримання ліцензій та дозволів

Наші спеціалісти консультують щодо ліцензійних питань та дотримання регуляторних актів у зв’язку з діяльністю компанії, зокрема щодо дозволів необхідних для промислового виробництва (у тому числі дозволи у сфері екології, дозволи на виконання робіт та експлуатацію машин та механізмів підвищеної небезпеки), користування надрами, вирощування та торгівлі сільськогосподарською продукцією, тощо.

Незважаючи на задекларовані та реальні тенденції щодо зменшення кількості дозвільних документів, навіть відносно невеликі підприємства можуть потребувати отримання “промислових” дозволів. Зокрема, експлуатація ліфту або автонавантажувача вимагає дозволу на експлуатацію механізму підвищеної небезпеки, а експлуатація водозабірної свердловини потужністю більше 300м3/добу вимагає не тільки дозволу на спеціальне водокористування, але і спеціального дозволу на користування надрами.

КМ Партнери допоможе у переоформленні дозвільних документів у випадку реорганізації або зміни найменування компанії, а також надасть рекомендації щодо організації переоформлення з метою забезпечення безперервності діяльності виробництва в перехідний період.