Підготовка установчих документів

КМ Партнери пропонує підготовку статутів, засновницьких договорів, положень про виконавчий орган, інші органи управління компанії, а також проводить аналіз наявних документів компанії з метою їх приведення у відповідність до законодавства.

Ми допоможемо оптимально структурувати управління в компанії та запропонуємо ефективні механізми контролю за діяльністю органів управління компанії (призначення директора-іноземця, встановлення обмежень на укладення директором правочинів, формування дирекції, встановлення правил першого та другого підпису).

Під час розробки установчих документів ми включаємо також рекомендовані та обов’язкові вимоги зі спеціальних законів (наприклад, щодо права здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, права укладати договори дарування, права ввезення насіння, що не занесене до Реєстру сортів рослин України для селекційних та дослідних робіт, щодо забезпечення техногенної (протипожежної) безпеки підприємства, тощо).

Багаторічна співпраця з реєстраторами усіх районів м. Києва дозволяє нам розробляти документи, що максимально враховують їхні вимоги (зокрема, щодо написання найменувань компаній, оформлення протоколів та статутів, обов’язкової наявності протоколу реєстрації учасників) та уникати зайвих зволікань.