Оподаткування

Флагманською практикою КМ Партнери є надання повного спектру послуг з податкових питань, якість яких відповідає найвищим світовим стандартам галузі податкового консультування, що забезпечує нашій фірмі значні конкурентні переваги на українському ринку юридичних послуг.

Завдяки інноваційному, творчому підходу, а також юридичним знанням, що гармонійно поєднуються з глибоким розумінням економічної сторони справи, КМ Партнери допоможе знайти відповідь на найскладніші питання та запропонує підходи, які будуть оптимальними з урахуванням особливостей Вашого бізнесу. Будучи компетентними як в українському, так і в міжнародному оподаткуванні, наші спеціалісти забезпечують високу якість юридичного супроводу з питань податкового планування, дотримання податкового законодавства, оптимізації податків, міжнародного податкового планування та репатріації прибутку, транскордонних угод, уникнення подвійного оподаткування, тощо.

З-поміж інших юридичних фірм КМ Партнери вирізняється комплексним підходом до надання послуг у податковій сфері. Так, завдяки тому, що наша фірма розвинула одну з найкращих судових практик в Україні та є лідером у сфері спорів з податковими органами, ми можемо забезпечити якісну підтримку як на етапі прийняття управлінського рішення, так і на етапі обстоювання цього рішення у спорі з податковими органами.