Судові спори з податковими органами

Успішне представництво інтересів платників податків у спорах з податковими органами є провідним напрямком діяльності КМ Партнери і вже протягом багатьох років високо цінується нашими клієнтами.

Поєднання юристами фірми навиків у сфері процесуального права з глибокими знаннями у галузі оподаткування є тим принциповим підходом компанії, що надає максимальної ефективності позитивному вирішенню спорів з податковими органами. Захист у спорах з податковими органами не обмежується лише представництвом інтересів в судових спорах, загальна кількість яких за супроводу КМ Партнери на сьогодні становить близько 200 справ.

Виокремлення такої вузькоспеціалізованої практики – спорів з податковими органами – дало можливість напрацювати глибокі та нестандартні підходи до вирішення справ різної категорії складності. Зокрема й застосування альтернативних методів вирішення судових спорів, як, наприклад, укладення мирової угоди із податковими органами.

Стратегічне планування правової позиції ще на етапі супроводу нашими спеціалістами проведення перевірок клієнтів податковими органами стає основою успішного вирішення спору в майбутньому або ж і принципового його уникнення.

Основи для захисту своїх клієнтів ми намагаємося закласти ще на етапі введення нормативно-правових актів в дію шляхом активної участі в обговоренні їх проектів та надання власних збалансованих пропозицій.