Трансфертне ціноутворення (ТЦУ)

Завантажити буклет щодо послуг трансфертного ціноутворення: контроль ТЦУ в цифрах та основні зони ризику з 2018 року

КМ Партнери надає комплексну підтримку у сфері трансфертного ціноутворення.

Підґрунтям для надання якісних послуг у цій сфері податкового законодавства є багаторічний досвід у спорах щодо звичайних цін та поєднання у команді фахівців як з юридичною, так і економічною освітою.

Членство у міжнародному об’єднанні WTS Global забезпечує використання найбільш провідних рішень у сфері трансфертного ціноутворення, що використовуються у світі, а також уможливлює обслуговування складних міжнародних проектів.

ТЦУLite

Ґрунтуючись на досвіді підготовки документації ТЦУ, автоматизації процесів створення документації та економічного аналізу, ми розробили рішення ТЦУLite, яке дозволяє спростити процес підготовки документації й оптимізувати вартість.

Рішення ТЦУLite може бути корисним для бізнесу, який:

  • потрапив під вимоги ТЦУ, але не готовий замовляти високовартісні «класичні» послуги підтримки з трансфертного ціноутворення;
  • придбавав товари/роботи/послуги у нерезидентів, і на такі операції поширюються вимоги 30 % коригування фінрезультату, а податкова економія не виправдовує витрати на «класичні» послуги.

Дізнайтеся, як це працює

Якщо Ви хочете замовити документацію ТЦУ, зв’яжіться з нами. Ми направимо Вам розгорнуту презентацію з описом того, як працює рішення, та пропозицією щодо вартості.