Олександр Шемяткін взяв участь в онлайн-конференції «Реальна податкова реформа заради вільної економіки»

29 січня 2016

28 січня 2016 відбулася онлайн-конференція «Реальна податкова реформа заради вільної економіки» за інформаційної підтримки газети «Деньги». Партнер WTS Consulting, адвокат АО «КМ Партнери» Олександр Шемяткін взяв участь у онлайн-дискусії та виступив експертом з питань оподаткування.

У рамках конференції Олександр досить ґрунтовно окреслив проблемні питання податкової реформи, а саме: податок на розподілений прибуток як альтернатива реформуванню податку на прибуток та вирішенню проблем із його надскладним адмініструванням; ЄСВ як податок на доходи фізичних осіб, недоцільність його відокремлення від ПДФО та інші.

На думку експерта, реальна податкова реформа можлива за умови переходу від репресивної податкової системи до зрозумілої й простої в адмініструванні. Експерт підкреслив, що «шкідливий ефект кримінальних  справ, неусвідомлений владою, є насправді колосальним». У даному контексті важливим є прийняття законопроекту № 3448, а також введення простих правил роботи податкової й урегулювання роботи митниці. Однак для вирішення цих питань потрібна, перш за все, політична воля найвищих посадових осіб держави.

Переглянути запис онлайн-конференції можна за посиланням.

З повагою,

© WTS Consulting LLC, 2016