Партнер ТОВ «ВТС Консалтинг» Максим Олексіюк виступив з доповіддю на конференції USUBC, присвяченій правовій та урядовій реформі

20 жовтня 2014

Партнер ТОВ «ВТС Консалтинг» Максим Олексіюк виступив з доповіддю на конференції, присвяченій правовій та урядовій реформі, що відбулась 15 жовтня 2014 року в Києві. Конференція була організована Бізнес Радою США-Україна (USUBC) та Київською школою економіки за участю провідних юридичних фірм України, представників уряду та дипломатичних відомств, представників бізнесу та громадських організацій. Зокрема, на конференції були присутні: Джеффрі Пайєтт, надзвичайний і повноважний посол США в Україні; Андреас фон Бекерат, надзвичайний і повноважний посол Королівства Швеція в Україні; Дмитро Шимків, заступник голови Адміністрації Президента України; Джордж Логуш, Президент Київської школи економіки; Морган Вільямс, Президент USUBC; представники Національного Банку України та інші почесні гості.

Фірма «ВТС Консалтинг» виступила партнером заходу. Зокрема, партнер фірми Максим Олексіюк виступив з доповіддю, присвяченій земельній реформі в Україні. Основні положення доповіді Максима Олексіюка ввійшли в оглядовий звіт «Правова реформа в Україні: стратегічні пріоритети», представлений на конференції. Звіт охоплює основні напрями реформування правової сфери: 1) Докорінна правова реформа, що містить положення у галузі боротьби з корупцією, реформування виборчого законодавства, судової системи та основні положення адміністративної реформи; 2) Правова реформа в основних галузях права.

З презентацію Максима Олексіюка можна ознайомитися за посиланням:

icon_filetype_PDF-1 Завантажити pdf-файл презентації англійською мовою (697 Kb)

З повагою,

© ТОВ «ВТС Консалтинг», 2014