КМ Партнери рекомендована рейтингом Chambers Europe 2018

13 березня 2018

Відповідно до нещодавно опублікованого рейтингу Chambers Europe 2018   є лідером в категорії «Податки» та практикуючою компанією в категорії «Вирішення спорів».

Довідник наголошує, що «фірма є беззаперечним лідером на українському ринку з податкових питань». «Команда КМ Партнери має творчий та індивідуальний підхід до вирішення питань», − ділиться один із клієнтів. Інший клієнт коментує: «Вони розуміють наші специфічні потреби, завжди виходять за рамки наших очікувань і мають чудові навички у вирішенні скалдних справ».

Персональні визнання рейтингу отримали:

Олександр Мінін відзначений як один з найкращих фахівців податкового права, який надає послуги у галузі податків, вирішення спорів та кримінального права. «Він знає настільки досконало податкову сферу, що може відповісти на будь-яке питання»− говорить один із клієнтів. Інший клієнт додає: «Він зробить все, що від нього залежить».

Олександр Шемяткін – найдосвідченіший юрист у широкому колі податкових питань, включаючи ПДВ. Клієнти відзначають «його здатність знайти швидке, ефективне та реалістичне рішення у кожній складній ситуації».

Іван Шинкаренко очолює практику трансфертного ціноутворення та митну практику. Один із клієнтів зауважив, що він надає «дійсно всеосяжну та практичну консультацію», у той час як інший клієнт наголошує, що «він дуже уважний до деталей».

Ознайомитися з результатами рейтингу можна за посиланням.