Старші радники ТОВ «ВТС Консалтинг» Ярослава Івасюк та Катерина Гупало провели лекції для студентів Інституту міжнародних відносин

27 листопада 2014

У листопаді, в рамках циклу майстер класів кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин, старші радники ТОВ «ВТС Консалтинг» Ярослава Івасюк та Катерина Гупало провели лекції для студентів Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Зокрема, 18 листопада 2014 року старший радник  Ярослава Івасюк провела лекцію для студентів англомовної магістерської програми «International Trade Regulation» на тему «Недобросовісна конкуренція в Україні». В рамках лекції були розглянуті теоретичні та практичні аспекти регулювання недобросовісної конкуренції в Україні, а також проаналізовані значні справи за результатами розслідувань, проведених Антимонопольним Комітетом України.

kimo

В продовженні циклу майстер-класів, 24 листопада старший радник та адвокат Катерина Гупало провела лекцію  «Актуальні тенденції у податкових спорах» для магістрів спеціальності «Міжнародне право». В рамках лекції Катерина проаналізувала проблематику документального оформлення операцій поставки товарів та послуг у розрізі податкових спорів, розглянула актуальні тенденції судової практики у цій сфері  та особливості кримінальних проваджень, що супроводжують податкові спори.

фото

*Фотографії надані Прес-центром Інституту міжнародних відносин

З повагою,

© ТОВ «ВТС Консалтинг», 2014