Податкова практика

WTS Consulting надає широкий спектр послуг у різноманітних податкових практиках. Якість наших послуг відома як в Україні, так і за її межами: з 2005 року WTS Consulting та старший партнер Олександр Мінін незмінно займають найвищі рейтингові сходинки податкової практики за результатами досліджень вітчизняних і зарубіжних рейтингових видань Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, The Legal 500, International Law Office Client Choice Awards, Who is Who Legal, Tax Directors Handbook, Best Lawyers та інших.

Наприкінці 2010 року WTS Consulting стала членом організації WTS Alliance (World Tax Services Alliance) – глобальної мережі, що об’єднує фірми зі спеціалізацією у сфері податкового права більше ніж у 100 країнах світу. WTS Alliance був створений для обміну досвідом та для того, щоб юридичні фірми з переважно локальною спеціалізацією одержали переваги транснаціоналізації і можливість надання послуг на глобальному рівні.

Таким чином, глибокі знання вітчизняного законодавства спеціалістів WTS Consulting і можливість використовувати міжнародний досвід роботи наших колег з WTS Alliance, дають можливість надавати нашим клієнтам високоякісні послуги у будь-яких сферах, пов’язаних з оподаткуванням.

Наразі динамічно розвиваються практики фірми у галузі митного права та трансфертного ціноутворення. Спеціалісти WTS Consulting тримають руку на пульсі останніх змін законодавства та пропонують своїм клієнтам комплексну підтримку при вирішенні будь-яких питань у цих сферах, починаючи з аналізу потенційних ризиків та з’ясуванні «слабких» місць у веденні бізнесу клієнта, закінчуючи обстоюванням його інтересів у судових спорах з митними органами, чи оскарженням результатів перевірок контрольованих операцій.

Справи з цієї практики