Рекламні, маркетингові послуги, послуги з просування товарів, мерчандайзинг

WTS Consulting LLC має значний досвід у структуруванні відносин у сфері маркетингу та реклами, в тому числі придбання/надання маркетингових та рекламних послуг, виплати бонусів, мотиваційних виплат, надання знижок, послуг мерчандайзингу.

Враховуючи бізнес-процеси клієнта, WTS Consulting LLC надає рекомендації щодо найоптимальнішого структурування таких відносин з точки зору можливих податкових наслідків придбання/надання маркетингових та рекламних послуг, виплати бонусів, мотиваційних виплат, надання знижок, послуг мерчандайзингу.

WTS Consulting LLC має значний досвід консультування та надання послуг із документального оформлення маркетингових та інших послуг, які надаються постачальникам товарів у місцях продажу товарів їх кінцевим споживачам, в тому числі, послуг, які надаються торговельними мережами.

В залежності від специфіки діяльності клієнтів наші фахівці розробляють проекти первинних документів, а також надають рекомендації із додаткового документального оформлення таких послуг для цілей податкового обліку.

Досвід WTS Consulting LLC охоплює не лише структурування відносин між контрагентами, а й розробку внутрішніх документів, необхідних для підтвердження податкових витрат на рекламу, маркетинг, мерчандайзинг (внутрішніх наказів, звітів мерчандайзерів та ін.).

Наші фахівці мають значний досвід у консультуванні з питань податкового обліку витрат, пов’язаних із придбанням послуг, пов’язаних із створенням, адаптацією та використанням рекламних роликів та інших рекламних матеріалів, в тому числі з урахуванням прав інтелектуальної власності, пов’язаних із такими об’єктами.