who is who_2010

WHO’S WHO LEGAL CIS 2010

Оподаткування

Згідно з дослідженням, старший партнер юридичної фірми “КМ Партнери” Олександр Мінін визнаний “найкращим професіоналом в Україні з податкових питань”; він спеціалізується на наданні консультацій з податкових питань, вирішенні спорів та реструктуризації.

Злиття та поглинання

Фірма “КМ Партнери” пишається своїм головним партнером Олександром Мініном. Він спеціалізується на складних справах із злиття та поглинання та інших питаннях. Характериною рисою консультацій Олександра Мініна є орієнтованість на клієнта.
Олександр Мінін, один з засновників юридичної фірми “КМ Партнери”, спеціалізується на наданні комплексних консультацій як провідним українським компаніям, так і міжнародним клієнтам з постійними українськими представництвами. В основному, його діяльність зосереджена на питаннях оподаткуавання та структуризації бізнесу.
Олександр Мінін працює у всіх сферах податкового права, включаючи такі напрями: перевірка на відповідність з податковим законодавством, податкове планування та структурування, вирішення податкових спорів та ін. Також Олександр Мінін пеціалізується на оподаткуванні прибутку підприємств, непрямому оподаткуванні, виконанні міжнародних податкових угод, режимі оподаткування інвестицій, та ін. Сильними сторонами його практики є надання консультацій щодо ведення бізнесу з точки зору податків, розробка підходів, що стають новими стандартами на ринку.

Починаючи з 2005 року, Олександр Мінін визнається найкращим юристом з податкових питань в Україні згідно з щорічним опитуванням Ukrainian Law Firms.A Handbook for Foreign Clients. У 2009 році за даними Ukrainian Legal Awards компанія О.Мініна обрана найкращою серед юридичних фірм в Україні. У 2010 році Олександр Мінін визнаний Кращим Юристом Року згідно з версією порталу Best Lawyers, Найкращим Юристом з Податкових Питань згідно з даними ділової газети KyivPost та переможцем в категорії корпоративного права згідно з рейтинговим дослідженням Client Choice Award (International Law Office).

У 2010 році фірма Олександра Мініна стала членом WTS Alliance – всесвітньої мережі незалежних юридичних фірм, що спеціалізуються на податкових питаннях.

За свою професійну кар’єру Олександр Мінін випустив 200 публікацій, був радником багатьох клієнтів і виробничих потужностей, розробив та сприяв кільком поправкам до існуючих законів, сформував свою неповторну практику з багатьох вирішених судових справ. нестандартних складних справ. Клієнти не розглядають О. Мініна як просто юридичного радника, а як члена своєї команди, довірену особу.

Його цінують не лише за його глибокі знання, а й за практичні здібності успішно довести справу до кінця.

www.whoswholegal.com