Команда

Олександр Мінін

старший партнер, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Основними напрямами спеціалізації Олександра Мініна є податкове та митне право, інвестиції, вирішення спорів, комплексні питання структурування та реорганізації підприємств, кримінальні справи з економічних злочинів. Професійне портфоліо Олександра включає більш ніж 300 справ і проектів щодо податкового структурування і реструктуризації підприємств, консолідації бізнес-груп в Україні, супроводження спорів, пов’язаних із реалізацією великих інвестиційних проектів. Успішно консультує та представляє інтереси найбільших платників податків в Україні – мультинаціональних груп, міжнародних компаній та їхніх дочірніх підприємств, українські компанії та середній бізнес.

Як адвокат, має значний досвід у наданні захисту посадовим особам та супроводі кримінальних справ з економічних злочинів, зокрема у провадженнях, відкритих за ознаками злочинів, кваліфікованих як ухилення від сплати податків, службове підроблення, службова недбалість та інших порушень у сфері ведення господарської діяльності.

У 1999 році Олександр разом з декількома колегами заснував фірму «КМ Партнери», в якій залишається старшим партнером і до сьогодні.

Олександр бере активну участь у багатьох громадських проектах та законодавчих ініціативах, пов’язаних з реформуванням податкової сфери в Україні, серед яких: «Ні 212 КК України»; «Вмотивованість рішень у податкових спорах»; «Податковий спір чи злочин»; «Податкова реформа»; «Проект Закону № 3448»; «Природні права людини. Право на мирне зібрання як спосіб захисту природних прав» ; «Предмет доказування в адміністративному судочинстві: від процесу захисту приватної особи до процесуального нігілізму» та інші.

Є автором більше 200 публікацій та фахових коментарів у ЗМІ з актуальних питань оподаткування, митного права, вирішення спорів, кримінального права тощо. Активний учасник фахових і бізнес-конференцій, круглих столів та форумів. Бере участь у профільних проектах Американської торговельної палати в Україні, Європейської бізнес асоціації та Німецько-Української промислово-торговельної палати, є членом Асоціації правників України.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Освіта:

 • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка; факультет «Міжнародні економічні відносини», 1991 р.;
 • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка; друга вища освіта за напрямом «Міжнародне право», 2003 р.

Визнання:

Впродовж багатьох років поспіль Олександр Мінін входить до ТОП-100 найкращих практикуючих українських юристів та визнається одним із найавторитетніших в Україні фахівців з оподаткування.

Зокрема, протягом 2008-2021 років Олександр Мінін регулярно займає перші позиції в категорії податкового права і визнаний одним із найкращих фахівців у сфері податкового консультування та «білокомірцевих» злочинів в Україні за версіями провідних міжнародних та українських рейтингових досліджень The Legal 500 EMEA, Tax Directors Handbook, Сhambers Europe Guide, Client Choice Awards, Who’s Who Legal, Best Lawyers, PLC Which Lawyer, International Tax Review та багатьох інших. У 2017 році отримав почесне звання «Юрист року» за особливі досягнення в галузі податкового права від найпрестижнішого міжнародного рейтингового видання Best Lawyers International. У 2018 році Олександр Мінін був включений до Legal 500 Hall Of Fame. У 2020 році Олександр названий рейтинговим виданням Best Lawyers® юристом року за особливі досягнення в галузі вирішення спорів.

У 2012-2021 роках був визнаний найкращим юристом України у сфері податкового права та податкових спорів за версією рейтингових досліджень «Юридическая премия», «ТОП 50 ведущих юридических фирм в Украине», Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, «Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України», «ГVардія юридичних компаній».

 Legal 500 Hall of Fame Legal 500 2020 Ukrainian Law Firms
Tax Controversy Leaders Guide Whos Who Leader Indirect Tax Leaders Guide
Best Lawyers Award Badge

Максим Олексiюк

партнер, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

Основними напрямками спеціалізації Максима Олексіюка є будівництво та нерухомість, складні та проблемні питання земельного законодавства, корпоративне право, злиття та поглинання, антимонопольне та конкурентне право, питання, пов’язані з природними ресурсами, надрокористуванням та екологією. Також має широкий досвід супроводу проектів у сфері торгівлі та дистрибуції, зокрема в роботі з провідними учасниками ринку в таких галузях, як торгівля нафтопродуктами та сільськогосподарською продукцією, роздрібні мережі тощо. Максим відомий своєю консультаційною практикою в сфері агробізнесу та успішною практикою вирішення спорів.

В юридичній фірмі КМ Партнери працює з 1999 року, з 2004 року – в статусі партнера.

Максим є учасником багатьох громадських проектів та законодавчих ініціатив, зокрема був членом робочої групи з питань ефективного використання портової інфраструктури державної власності морських портів в Україні; брав участь у написанні коментарів/правок до законопроектів «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів», «Про внесення змін до Конституції України» (щодо правосуддя), законопроекту про виконавче провадження тощо.

Статті та правові коментарі Максима Олексіюка публікуються в багатьох юридичних та профільних ЗМІ, а його аналітика відзначається системністю, глибиною та вмінням показати ситуацію під нестандартним кутом. Активний учасник багатьох фахових конференцій, круглих столів та форумів. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації. У 2015 році був обраний співголовою Комітету з правових питань Американської торговельної палати в Україні.

Практики:

Знання мов:

українська, російська, англійська.

Освіта:

 • Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого (м. Харків), спеціальність «Правознавство», 1998;
 • Харківський державний університет, спеціальність «Фінанси та кредит», 1999.

Визнання:

Починаючи з 2012 р. міжнародний рейтинг The Legal 500 EMEA регулярно відзначає Максима Олексіюка в наступних практиках: вирішення спорів, нерухомість та будівництво, корпоративне право, злиття та поглинання, а також у сферах надрокористування та антимонопольного права. Авторитетне рейтингове видання Best Lawyers® відзначає Максима у сфері земельного права, а саме планування використання та зонування земель.

У 2012-2021 рр. рейтингові дослідження «ТОП 50 ведущих юридических фирм в Украине», Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, «Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України» відзначають Максима як одного з провідних фахівців України у сферах нерухомості та будівництва, сільського господарства, природних ресурсів та надрокористування, енергетики, корпоративного права, земельного права, вирішення спорів, транспортної інфраструктури.

Нагороджений подякою від Американської торгівельної палати за значний внесок у розвиток бізнес-середовища в Україні.

Ukrainian Law Firms 2019. А Handbook for Foreign Clients Client’s choice. TOP-100 Best Ukrainian Lawyers 2018

Олександр Шемяткін

партнер, адвокат

Ph: +38 (044) 490-71-97

E-mail: as@kmp.ua

Олександр Шемяткін спеціалізується на питаннях у сфері оподаткування, інвестицій та ЗЕД, торгівлі та дистрибуції, трудового права. Має значний досвід у представництві інтересів клієнтів у судових спорах з податковими та митними органами, трудових спорах. Має практичний досвід у структуруванні бізнесу, податковому плануванні, структуруванні договірних відносин у сфері торгівлі та дистрибуції, а також у розробці договорів.

Олександр приєднався до команди КМ Партнери у 2001 році, у 2009 році став партнером фірми.

Олександр є автором більше 100 публікацій у ЗМІ з актуальних питань оподаткування, вирішення спорів та бюджетних відносин. Активний учасник багатьох фахових конференцій та форумів. У 2017 році був обраний до складу Громадської Ради при Міністерстві фінансів України. Олександр є співголовою Комітету з податкових питань Спілки українських підприємців.

Практики:

 • оподаткування;
 • вирішення спорів;
 • кримінальні провадження з економічних злочинів;
 • розробка договорів;
 • трудове право;
 • військове право;
 • інтелектуальна власність.
 • Галузі:

 • сільське господарство;
 • дистрибуція та торгівля;
 • фармація;
 • видобувна промисловість;
 • енергетика.
 • Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Освіта:

  Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого в м. Харків.

  Визнання:

  Щорічно Олександр Шемяткін входить до ТОП-100 найкращих практикуючих українських юристів та визнається одним із провідних юристів у сфері оподаткування в Україні.

  Результативність проектів, які веде Олександр, відзначають багато міжнародних та національних рейтингових досліджень. Зокрема, протягом 2012-2021 рр. видання Сhambers Europe Guide, The Legal 500 EMEA, Best Lawyers, International Tax Review, Who’s Who Legal, Client Choice, Legal Awards, «Юридическая премия», «ТОП 50 ведущих юридических фирм в Украине», Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, «Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України» рекомендують Олександра як одного з найкращих юристів України у питаннях податкового консультування та податкових спорів, а також трудового права.

  У 2018 році Олександр був включений до Legal 500 Hall Of Fame, а також отримав почесне звання «Юрист року» від міжнародного рейтингового видання Best Lawyers за особливі досягнення в галузі податкового права.

  Суспільна діяльність:

  Олександр є співавтором багатьох законодавчих ініціатив та реформ, зокрема щодо створення електронного кабінету платника податків, заміни податку на прибуток податком на виведений капітал, вдосконалення системи державного управління для зменшення випадків прийняття незаконних рішень щодо суб’єктів господарювання, пенсійної реформи тощо.

  Брав активну участь у розробці та публікації таких видань, як «Проблеми вмотивованості рішень у податкових спорах», «Податковий спір чи злочин?», «Природні права людини. Право на мирне зібрання як спосіб захисту природних прав», «Предмет доказування в адміністративному судочинстві: від захисту приватної особи до процесуального нігілізму» тощо.

   Legal 500 Hall of Fame Legal 500 2020 Ukrainian Law Firms
  Tax Controversy Leaders Guide Indirect Tax Leaders Guide

  Іван Шинкаренко

  партнер, адвокат, канд. економ. наук

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Іван Шинкаренко очолює практики трансфертного ціноутворення та митної справи, вирішення спорів з цих питань. Досвід його роботи охоплює найрізноманітніші проекти в таких галузях, як агропромисловий комплекс, нерухомість та будівництво, інформаційні технології та телекомунікації, фінанси та інвестиції, хімічна та харчова промисловість, транспорт, машинобудування, паливно-енергетичний комплекс, екологія та біотехнології, фармацевтика.

  Здобув визнання як фахівець, що може розв’язати найскладніші проблеми, з якими у своїй практичній діяльності стикаються клієнти фірми. Економічна освіта та широкий практичний досвід дозволяють йому глибоко зрозуміти особливості господарської діяльності клієнтів фірми та розробити рішення, що є найоптимальнішими у кожному конкретному випадку. Іван є одним з найдосвідченіших фахівців у спорах щодо трансфертного ціноутворення та митних питань.

  До колективу КМ Партнери Іван приєднався, ще будучи студентом, у 2005 році. У 2015 році став партнером фірми.

  Іван бере активну участь у багатьох громадських ініціативах та проектах, зокрема «Експортувати просто», «Вмотивованість рішення в податкових спорах», «Податковий спір чи злочин?», «Природні права людини. Право на мирне зібрання як спосіб захисту природних прав», «Податкова реформа» тощо.

  Іван є автором більш ніж 50 статей теоретичного та практичного характеру з актуальних питань оподаткування, митної справи і трансфертного ціноутворення. Регулярно бере участь у засіданнях податкового та митного комітетів Американської торгової палати, Європейської бізнес асоціації та Німецько-Української промислово-торговельної палати, є членом Асоціації правників України. У 2018 році увійшов до складу Громадської ради при ДФС.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Освіта/ наукова діяльність:

  • Академія адвокатури України, магістр права, 2017;
  • захистив кандидатську дисертацію «Формування спільної податкової політики країн ЄС», рішенням спеціалізованої вченої ради Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук, 2012;
  • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, магістр міжнародних економічних відносин, перекладач з англійської мови, 2007;
  • Ліверпульський університет Джона Мура (Великобританія), слухач курсів за проектом TEMPUS «Міжнародні фінанси», 2003. 
  • Визнання:

   Іван Шинкаренко щороку входить до ТОП-100 кращих юристів України і визнається одним з провідних фахівців у сфері трансфертного ціноутворення.

   Протягом 2015-2021 років Іван відзначається одним з кращих експертів з транcфертного ціноутворення та блискучим фахівцем з митних питань за версією авторитетних міжнародних рейтингових видань The Legal 500 EMEA, Chambers Europe, World Transfer Pricing, World Tax, Ukrainian Law Firms. A Handbook for foreign clients та «Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України».

   Також у 2014-2021 роках Іван був названий серед рекомендованих експертів у податковій практиці за версією американського рейтингу The Best Lawyers. У 2019-2021 роках рекомендований авторитетним рейтинговим виданням Transfer Pricing Expert Guide як один із кращих світових експертів з трансфертного ціноутворення в Україні.

   Нагороджений подякою від Американської торговельної палати за значний внесок у розвиток бізнес-середовища в Україні.

   Legal 500 2020
   Ukrainian Law Firms

  Олена Букуєва

  партнер, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Олена Букуєва спеціалізується на питаннях у сфері оподаткування, митного права, зовнішньоекономічної діяльності, інтелектуальної власності, дистрибуції, валютного регулювання. Має досвід консультування з питань, що стосуються таких галузей економіки, як агропромисловий комплекс, нерухомість і будівництво, енергетика, інформаційні технології та телекомунікації, фармацевтика.

  Крім консультаційної практики, Олена представляє інтереси клієнтів у судових спорах із суб’єктами владних повноважень в рамках адміністративного процесу, зокрема, у спорах із податковими органами. Як адвокат, Олена представляє інтереси клієнтів в рамках кримінальних проваджень, а також при розгляді справ про адміністративні правопорушення, пов’язані із веденням господарської діяльності.

  В КМ Партнери працює з 2004 року. У 2018 році стала партнером фірми.

  Олена бере участь у багатьох громадських ініціативах та проектах, зокрема «Вмотивованість рішення в податкових спорах», «Податковий спір чи злочин?», «Природні права людини. Право на мирне зібрання як спосіб захисту природних прав», «Податкова реформа» тощо.

  Олена є автором численних статей з питань оподаткування, інтелектуальної власності тощо, а також бере участь у фахових конференціях, круглих столах та форумах. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації, а також є членом Асоціації правників України.

  Освіта:

  Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, магістр міжнародного права, перекладач з англійської мови, 2002 рік.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Визнання:

  Олена рекомендована міжнародним рейтингом The Legal 500 EMEA 2019 в сфері білокомірцевих злочинів. У 2018-2021 рр. Олена відзначена авторитетним рейтинговим виданням Best Lawyers як провідний юрист у сфері податкового права в Україні. У 2021 році міжнародний рейтинг World Tax також відзначив Олену у сфері податкового права.

  Інна Таптунова

  партнер, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Професійний досвід Інни у сфері оподаткування і права становить більше 15 років. Інна є фахівцем у питаннях податкового консультування та планування, структуруванні транзакцій для українських та міжнародних компаній, проведенні податкового аудиту, питаннях оподаткування іноземців, фізичних осіб-підприємців, представленні інтересів клієнтів у спорах з податковими органами тощо. Досвід роботи Інни охоплює такі галузі економіки, як енергетика, нерухомість, хімічна, харчова та виноробна промисловості тощо.

  Інна бере участь у консультаційних проектах щодо реструктуризації діяльності в Україні, злиття та поглинання підприємств, структурування репатріації прибутку, оплати праці, оподаткування іноземців та приватних підприємців, а також надання податкової підтримки щодо господарських операцій, у тому числі складання/перевірка договорів, супровідних (первинних) документів, внутрішнє регулювання. Інна має значний практичний досвід щодо супроводження клієнтів під час проведення податкових перевірок, адміністративного оскарження актів перевірок та рішень, прийнятих за їхніми результатами.

  До команди спеціалістів КМ Партнери Інна приєдналася у 2004 році. У 2018 році стала партнером фірми.

  Інна бере активну участь у законотворчій діяльності КМ Партнери, зокрема у розробці проектів законів про податок на виведений капітал, про електронний кабінет платника податків, про Тимчасовий реєстр бюджетного відшкодування та цілого ряду інших. Також Інна є автором програмного документу «Трансформація податку на прибуток підприємств у податок на виведений капітал» (2016), виданого за підтримки Європейського інформаційно-дослідницького центру та USAID, та ряду інших статей, пов’язаних із питаннями оподаткування та податкової реформи в Україні. Бере активну участь у засіданнях податкових комітетів Американської торговельної палати в Україні та Європейської бізнес асоціації.

  Освіта:

  Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, магістр правового регулювання економіки, 1998.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Визнання:

  У 2018-2021 рр. Інна відзначена авторитетним рейтинговим виданням Best Lawyers як провідний юрист у сфері податкового права в Україні. У 2021 році міжнародний рейтинг World Tax також відзначив Інну у сфері податкового права.

  Ярослава Івасюк

  провідний радник, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Ярослава Івасюк є експертом у сфері корпоративного права, злиття і поглинання компаній, трудового права.

  Ярослава спеціалізується на питаннях входження компаній на ринок України, здійснення інвестиційної діяльності в Україні, створення, реорганізації, ліквідації компаній, корпоративного управління, проведення юридичного аудиту компаній та окремих об’єктів бізнесу (due diligence).

  Регулярно надає консультації клієнтам з питань трудових відносин, спеціалізується на позасудовому та судовому врегулюванні спорів, що виникають у сфері трудового права.

  Ярослава також спеціалізується на спорах із суб’єктами владних повноважень, а також має досвід у галузі антимонопольного права та регулювання недобросовісної конкуренції.

  Ярослава є автором публікацій з питань корпоративного та трудового права. В команді спеціалістів КМ Партнери працює з 2008 року. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

  Освіта:

  Національний університет "Києво-Могилянська академія", магістр правознавства, 2008.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Олександр Шворак

  провідний радник, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Основними напрямками діяльності Олександра Шворака є господарське право, торгівля та дистрибуція, а також конкурентне право.

  Олександр є фахівцем у сфері комерційного права, зокрема з питань структурування договірних відносин, консультування із загальногосподарських аспектів підприємницької діяльності, проведення юридичного аудиту компаній та окремих об’єктів бізнесу (due diligence), має досвід супроводу проектів у сфері будівництва та земельних відносин.

  Олександр має досвід співпраці з широким колом компаній у сферах агропромислового комплексу, нерухомості та будівництва, інформаційних технологій та телекомунікацій.

  Професійну діяльність у КМ Партнери розпочав у 2010 році. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

  Освіта:

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціаліст правознавства, 2010.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Тетяна Побережська

  провідний радник, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Тетяна Побережська спеціалізується на податкових спорах, консультуванні з питань оподаткування та податковому плануванні. Зокрема, Тетяна здійснює представництво інтересів клієнта в судах України у спорах з податковими органами, представляє інтереси клієнтів на етапі адміністративного оскарження рішень податкових органів, також консультує з питань оподаткування фізичних осіб, займається декларуванням доходів іноземців та громадян України.

  Тетяна має досвід в консультуванні з питань касового обліку та дотримання підприємствами касової дисципліни, а також в спорах щодо порушень законодавства про касову дисципліну.

  Також Тетяна консультує клієнтів з трудових питань, приймала участь в позасудовому врегулюванні спорів, що виникають у сфері трудового права, а також здійснює представництво клієнтів у судах у трудових спорах.

  До команди спеціалістів КМ Партнери Тетяна приєдналася у 2011 році. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації. Відвідувала семінари в м. Страсбурзі, присвячені окремим питанням звернення до Європейського Суду з прав людини для захисту прав та інтересів фізичних та юридичних осіб.

  Освіта:

  Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, магістр правового регулювання економіки, 2011.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Вікторія Мінець

  провідний радник, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Вікторія Мінець спеціалізується на питаннях земельного права та нерухомості, а також має значну практику у сферах злиття та поглинання компаній, корпоративного права.

  Професійна діяльність Вікторії включає досвід роботи в масштабних проектах щодо реструктуризації бізнесу, зокрема питання структурування та супроводу угод щодо передачі корпоративних прав, розробки та впровадження оптимальних механізмів корпоративного управління та контролю, передачі нерухомості та інших активів, передачі програмного забезпечення та інших об’єктів інтелектуальної власності, переклад договорів та дозвільної документації.

  Вікторія займається консультуванням клієнтів з питань здійснення господарської діяльності, зокрема щодо землеволодіння, орендних відносин, користування надрами, будівництва та реконструкції, також вона супроводжує пов’язані з цими питаннями судові спори.

  У команді фахівців КМ Партнери працює з 2011 року. Входить до складу АО «КМ Партнери» в якості учасника. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

  Освіта:

  Національний університет «Києво-Могилянська академія», магістр правознавства, 2011.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Андрій Денисенко

  провідний радник

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Андрій Денисенко спеціалізується з питань оподаткування та вирішення податкових спорів із суб’єктами владних повноважень.

  Андрій має досвід супроводу досудового та судового оскарження рішень і дій (бездіяльності) податкових органів. Крім того, Андрій консультує з податкових питань, структурування договірних відносин з точки зору оподаткування.

  У команді фахівців КМ Партнери працює з 2015 року. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації.

  Освіта:

  • Universite Toulouse 1 Capitole, магістр міжнародного та європейського права, 2011;
  • Національний університет «Києво-Могилянська академія», спеціаліст правознавства, 2012.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Юлія Кривомаз

  старший радник, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Юлія Кривомаз спеціалізується у вирішенні податкових спорів із суб’єктами владних повноважень.

  Крім того, Юлія здійснює юридичний супровід деклараційної кампанії фізичних осіб, як громадян України, так і іноземців, включаючи визначення та обґрунтування статусу податкового резиденства особи, аналіз застосовності положень міжнародних договорів України про уникнення подвійного оподаткування, юридичний супровід врегулювання будь-яких подальших питань із податковими органами, в т.ч. отримання підтвердження сум сплачених в Україні податків, оскарження можливих податкових донарахувань.

  Юлія має досвід супроводу адміністративного (досудового) та судового оскарження рішень і дій (бездіяльності) податкових органів, здійснює аналіз та перевірку бухгалтерської документації клієнтів, підготовку процесуальних документів.

  До команди фахівців КМ Партнери приєдналася у 2013 році. Є членом ради Комітету з податкового та митного права Асоціації правників України.

  Освіта:

  • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, магістр з міжнародного бізнесу, 2013.
  • Академія Адвокатури України, магістр правознавства, 2018.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Вікторія Шевченко

  старший радник

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Основною спеціалізацією Вікторії є трансфертне ціноутворення та митне право.

  Вікторія має досвід роботи з підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення, а також у здійсненні економічного та функціонального аналізу контрольованих операцій. Таку роботу у сфері трансфертного ціноутворення Вікторія поєднує з консультуванням щодо питань, які стосуються митної справи, зокрема судових спорів з митними органами.

  До команди спеціалістів фірми КМ Партнери приєдналася у 2015 році.

  Освіта:

  Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, магістр з міжнародної економіки, 2015.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Артем Щербина

  старший радник, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Основною спеціалізацією Артема є судові спори з податковими і митними органами, а також надання захисту у кримінальних провадженнях стосовно злочинів у сфері господарської діяльності.

  Він має досвід щодо вирішення судових та досудових спорів з податковими та митними органами. Крім того, Артем володіє досвідом консультування з питань проведення податкових перевірок, а також представництва інтересів клієнтів під час розгляду податковими органами скарг та заперечень платників податків.

  Як адвокат, Артем здійснює захист службових осіб та супроводження у кримінальних провадженнях стосовно «білокомірцевих» злочинів, зокрема у злочинах, кваліфікованих як ухилення від сплати податків. Також він має досвід надання захисту при розгляді справ про адміністративні правопорушення, пов’язані із веденням господарської діяльності.

  До команди спеціалістів КМ Партнери приєднався у 2017 році.

  Освіта:

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр права, 2018.

  Практики:

  Знання мов:

  українська, російська, англійська.

  Оксана Харитонова

  радник

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Ірина Гочачко

  радник

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Андрій Куліда

  радник, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Станіслав Панчук

  радник

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Наталія Яременко

  старший юрист

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Ольга Придибайло

  старший юрист

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Оксана Ганущак

  старший юрист, адвокат

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Максим Гончаренко

  старший юрист

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Дарʼя Мащенко

  старший юрист

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Марія Нікіфорова

  юрист, канд. юр. наук

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Михайло Панов

  юрист

  Ph: +38 (044) 490-71-97

  Володимир Цюприк

  юрист

  Ph: +38 (044) 490-71-97