Про адвокатське об’єднання

Адвокатське об’єднання «КМ Партнери» було засноване у 2013 році командою експертів ТОВ «ВТС Консалтинг», які мають Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

Адвокати АО «КМ Партнери» мають ґрунтовний досвід у наданні правової допомоги в рамках кримінальних проваджень щодо злочинів у сфері господарської діяльності та справ про адміністративні правопорушення, які пов’язані з веденням господарської діяльності.

Адвокати нашого об’єднання мають успішний багаторічний досвід у таких вузьких сферах, як оподаткування, митне законодавство, інтелектуальна власність, трудові відносини та інші, що дозволяє надавати ефективну правову допомогу у справах про економічні правопорушення, безпеку на виробництві, порушення прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Адвокати АО «КМ Партнери» тісно співпрацюють з компанією ТОВ «ВТС Консалтинг». Наша команда адвокатів надає кваліфіковану оперативну допомогу у наступних ситуаціях:

  • під час проведення перевірок податковими та іншими контролюючими органами;
  • під час захисту службових осіб та працівників своїх клієнтів у кримінальних провадженнях;
  • у справах про адміністративні правопорушення, в тому числі у справах про порушення митних правил;
  • під час розгляду спорів у судах.

Адвокати АО «КМ Партнери» використовують індивідуальний підхід до кожної справи та клієнта.

Нашими клієнтами є провідні міжнародні компанії та їхні дочірні підприємства в Україні, середній бізнес, а також українські компанії у різних галузях промисловості.