Умови використання

Користуючись цим сайтом, Ви погоджуєтеся з умовами його використання, викладеними нижче. Ми залишаємо за собою право змінювати їх будь-коли та за будь-яких умов.

Всі матеріали, які розміщені на цьому сайті, не є юридичною чи іншою професійною консультацією, або угодою про надання консультаційних чи юридичних послуг між ТОВ «ВТС Консалтинг» та користувачем сайту.

ТОВ «ВТС Консалтинг» не несе відповідальності за результати використання матеріалів сайту, включаючи будь-які збитки, безпосередньо або опосередковано завдані користувачам сайту.

Всі матеріали на цьому сайті захищені авторським правом та не можуть бути відтворені чи будь-яким іншим чином використані будь-якою третьою особою без письмового дозволу ТОВ «ВТС Консалтинг», окрім випадків, якщо таке відтворення чи інше використання здійснюється лише з інформаційною метою у розумінні п. 9 ч. 1 ст. 22 Закону України “Про авторське право і суміжні права”, та якщо при цьому буде зазначено, що всі авторські права належать ТОВ «ВТС Консалтинг». Для одержання дозволу на використання чи відтворення матеріалів з цього сайту просимо Вас звертатися до адміністрації.

Усі права на торговельні марки, бази даних та інші права інтелектуальної власності, які стосуються контенту цього сайту, належать ТОВ «ВТС Консалтинг» чи його ліцензіарам.

Посилання на цьому сайті можуть адресувати користувачів до інших веб-сторінок.  ТОВ «ВТС Консалтинг» не несе відповідальність за зміст будь-яких інших веб-сайтів.

Забороняється користуватися веб-сайтом так, що це могло б призвести до порушення його роботи. Ця умова включає завантаження на сервер нашого сайту матеріалів, які містять віруси.

Користувач зобов’язаний користуватися цим сайтом так, щоб при цьому не порушити права третіх осіб.

Під час відвідування цього сайту ТОВ «ВТС Консалтинг» залишає за собою право зберегти ІР-адресу користувача для того, щоб у випадку порушення умов використання, застосовувати її для захисту своїх прав.

Якщо одне з положень цих Умов використання є недійсним чи буде визнане недійсним, це не вплине на чинність інших умов.