Chambers Europe 2019

За результатами рейтингу Chambers Europe 2019 КМ Партнери визнана лідером у категорії «Податки». Цього року КМ Партнери стала єдиною фірмою, що посіла найвищу позицію у сфері оподаткування в Україні.

Довідник відзначає, що КМ Партнери є «беззаперечним лідером на українському ринку з податкових питань». Крім того, довідник наголошує, що фірма «особливо сильна у податкових спорах».

«КМ Партнери – одна з найкращих команд в Україні з питань оподаткування», – зазначає один із клієнтів, що брав участь у дослідженні.

Персональні визнання рейтингу отримали:

Олександр Мінін відзначений у категорії «Star Individuals» як один із найкращих фахівців у галузі податкового права. «Олександр Мінін має давню репутацію на українському ринку», – зазначає довідник, окремо підкреслюючи його багаторічний досвід у сфері оподаткування.

Олександр Шемяткін відзначений у категорії «Band 1» як авторитетний податковий експерт, що знається на питаннях, пов’язаних із ПДВ, податковими зобов’язаннями та податком на прибуток. Довідник відзначив досвід Олександра як у податкових спорах, так і у податковому консультуванні.

Іван Шинкаренко найбільш відомий завдяки своїй роботі у сфері трансфертного ціноутворення та митного права. Як наголошує довідник, оглядачі ринку одностайно відзначають його досвід у цій галузі.

Ознайомитися з результатами рейтингу можна за посиланням.