Chambers Europe 2021

За результатами опублікованого рейтингу Chambers Europe 2021 КМ Партнери визнана лідером у категорії «Податки». Вже третій рік поспіль КМ Партнери є єдиною фірмою, що посідає найвищу позицію у сфері оподаткування в Україні.

Довідник відзначає, що КМ Партнери є «беззаперечним лідером на українському ринку з податкових питань». Крім того, видання наголошує, що фірма «особливо сильна у податкових спорах та є експертом в успішному вирішенні спорів на рівні Верховного Суду». Одне з джерел дослідження відзначає команду КМ Партнери за розробку «орієнтованих на результат» підходів та унікальну здатність команди «запропонувати більш ніж одне ефективне рішення проблеми».

Персональні визнання рейтингу:

Олександр Мінін визнаний провідним фахівцем юридичного ринку України, який має багаторічний успішний досвід у галузі податкового права. Клієнти цінують Олександра за «прагматизм», а одне з джерел висловлює похвалу Олександру «за унікальний тактичний підхід» у вирішенні проблемних питань.

Олександр Шемяткін відзначений укладачами рейтингу як фахівець і у податкових спорах, і у консультуванні з податкових питань. Олександр відомий серед клієнтів своєю уважністю до деталей та скрупульозністю, а один із оглядачів ринку назвав його «надзвичайно точним».

Іван Шинкаренко отримав визнання за свою компетенцію у сфері трансфертного ціноутворення та податкових спорів. Крім цього, один із клієнтів назвав Івана «блискучим фахівцем у митних питаннях».

Ознайомитися з результатами рейтингу можна за посиланням.