Chambers Europe Guide 2017

За результатами рейтингу Chambers Europe 2017 KM Partners є беззаперечним лідером в категорії «Податки» та авторитетною практикуючою компанією в категорії «Вирішення спорів».

Персональні визнання рейтингу отримали:

Олександр Мінін відзначений як провідний практик у податкових спорах, часто пов’язаних з поверненням сум переплат, та високо цінується як податковий консультант. «Він один із кращих юристів у податках та практиці податкових спорів в Україні. Він має видатний досвід роботи з усіма типами клієнтів»− говорить один із клієнтів. Інший клієнт додає: «Якщо у вас є термінове питання, він відповість негайно».

Олександр Шемяткін дуже досвідчений в широкому колі податкових питань, включаючи ПДВ та кримінальні провадження. Як повідомляє один з клієнтів: «Він має великий досвід у вирішенні будь-яких спірних питань». Він також консультує з загальних питань оподаткування.

Іван Шинкаренко очолює практику трансфертного ціноутворення та митну практику. Особливої похвали від клієнтів заслужив його «аналітичний підхід до вирішення проблем». Він допомагає в податкових справах, що стосуються митних питань та питань ПДВ.