CHAMBERS GLOBAL 2007

Завдяки позитивним відгукам про діяльність фірми у сфері податків та вирішенні податкових спорів, фірма “КМ Партнери” названа серед кращих фірм у виданні Chambers Global 2007 р. Фірма також визнана у сфері митного права та господарських спорів.

Олександр Мінін, очевидно, є найвидатнішим фахівцем фірми і його незмінно називають “кращим у сфері податкового права в Україні“. Попередній досвід роботи Олександра Мініна в міжнародній консалтинговій фірмі та економічна освіта зумовлюють його відмінні знання предмету. Але найбільше іноземних клієнтів вражає те, що він також орієнтується в загальних правових питаннях України: “Він на голову вище за інших – він надає швидкі, практично-орієнтовані та нестандартні консультації”.

Фірма “КМ Партнери” була заснована колишніми провідними працівниками відомої міжнародної мережі консалтингових компаній під назвою ArthurAndersen, котрі розпочали свій власний бізнес у березні 1999. З того часу, надаючи юридичні послуги українським та міжнародним комерційним, фінансовим,  а також українським державним установам, “КМ Партнери” здобула репутацію успішної багатопрофільної юридичної фірми.

За достатньо довгий період існування (більше ніж 14 років) на ринку юридичних послуг, фахівці фірми “КМ Партнери” налагодили ділові стосунки та здобули досвід у представленні інтересів клієнтів перед державними органами України, а також у супроводі бізнес-процесів. Застосовуючи знання та досвід своїх працівників, фірма наголошує на всебічній підтримці бізнес-проектів своїх клієнтів. Перелік юридичних послуг фірми включає в себе фактично всі сфери правових, податкових питань та загальних консультаційних питань щодо ведення бізнес-діяльності.  Провідними практиками фірми є: податкове право, інвестиції, корпоративне та договірне право, конкурентне право, трудове право та нерухомість. Окрім чисто консультаційних послуг, фірма може похвалитися своєю добре налагодженою та ефективною судовою практикою, що також включає податкові питання. Наприклад, у 2005 році за участю юристів фірми були вирішені спори на загальну суму 500 млн. $. Починаючи з 2004 р., фірма постійно отримує позитивні відгуки від клієнтів та конкурентів. “КМ Партнери” постійно працює з транснаціональними “гігантами”, такими як PhilipMorris, KraftFoods, GlaxoSmithKline, CocaCola, SchneiderElectric, RaiffeisenGroup і т.д. Згідно з виданням “The Ukrainian Law Firms. А Hand­book for Foreign Clients“,  “КМ Партнери” та її старший партнер Олександр Мінін, займали найвищі рейтингові позиції в сфері податків у 2005 та 2006 роках. Фірма має хороші ділові стосунки з багатьма відомими юридичними фірмами Європи, Азії, Південної та Північної Америки.

Міжнародні клієнти: на сьогодні клієнтами фірми є: АЕС (Київобленерго та Рівнеенерго), BP Aviation, British Airways, Cargill, Coca- Cola Beverages Ukraine, CSFB, Double W Firm (проект Radisson SAS Hotel), Europolis, Exxon/Mobil (мастильні матеріали), Freescale, GlaxoSmithKline, Golden Tele­com, International Business Centre (MDC), International Bureau & Hotel Centrum (IBM), Kemira, Kraft Foods Ukraine, Lactalis Ukraine, Lesaffre Ukraine, Lukor (chemical division of Lukoil), Львівська кондитерська фабрика «Світоч» (Nestle), Motorola, Oracle, Philip Morris Ukraine, Preparados Alimenticios S. A., Raiffeisen Evolution (та деякі інші  підприємства Raiffeisen Group), Renais­sance Construction, SAP Ukraine, Schneider Electric Ukraine, Shell (мастильні матеріали), Syngenta, TetraPak Ukraine, Transbalkan, Ukrainian Radio Systems (Beeline), Whirlpool, Zеpter International Ukraine та ін.

Основні напрями діяльності:

Податкове право: “КМ Партнери” надає консультаційні послуги щодо всіх аспектів податкового права, включаючи юридичну підтримку структуризації, вирішення податкових спорів та інші питання.

Комерційна власність/Нерухомість: фірма успішно супроводжує усі види операцій з комерційною власністю, нерухомістю та інженерними проектами для великої кількості іноземних інвесторів.

Будівництво: фірма “КМ Партнери” надає юридичну підтримку інвесторам та забудовникам з моменту придбання земельних ділянок та до моменту їх цільового призначення. Фірма також забезпечує юридичний аудит проектних компаній у цій сфері перед придбанням.

Корпоративне та комерційне право: юристи  фірми надають консультації щодо корпоративної реструктуризації та проектів злиття і поглинання.

Енергетика / Природні ресурси: фірма супроводжує різні проекти в сфері енергоресурсів (наприклад, надання юридичної підтримки компанії American Energy Systems в Україні) та природних ресурсів (наприклад, компанії  Vanco International Ltd. по проекту щодо шельфу на Чорному морі).  Фірма надає  юридичну підтримку при підписанні договорів договорів щодо торгівлі квотами на викиди згідно з Кіотським протоколом.

Іноземні прямі інвестиції: “КМ Партнери” супроводжує започаткування проектів щодо іноземних інвестицій, як, наприклад, інвестиційний проект на USD  500 млн. Lukor Ukraine (включаючи дочірнє підприємство Karpatnaftochim).

Фірма також надає консультації щодо спорів з державними установами щодо реприватизації та з інших подібних питань.