Сhambers Europe Guide 2015

Податки | 1 місце

За що команда добре відома

Провідна юридична фірма високо цінується за надання консультаційних послуг та вирішення судових спорів, різноплановість практики, що охоплює вирішення спорів з податковими та митними органами, питань непрямого оподаткування та трансферного ціноутворення, а також за участь у провадженнях по кримінальним справам.

Сильні сторони (відгуки клієнтів)

«Орієнтована на клієнта прогресивна фірма, що надає високоякісні послуги. Команда демонструє діловий професіоналізм та належний рівень професійних знань».

«Значний досвід у вирішенні податкових питань – креативний підхід та постійний пошук нових рішень».

«Найкращі як у вирішенні податкових питань, так і у врегулюванні спорів».

Визначні моменти діяльності фірми

Фірма надає консультаційні послуги декільком міжнародним компаніям, включаючи Coca-Cola Hellenic Ukraine, Monsanto та Kuehne + Nagel щодо трансферного ціноутворення, а також представляє інтереси клієнтів в спорах з податковими органами стосовно питань трансферного ціноутворення.

Найкращі спеціалісти

Старший партнер Олександр Мінін широко відомий серед клієнтів за свій винятковий досвід в податкових питаннях: «Я дуже поважаю Олександра, адже він один з найдосвідченіших фахівців у сфері податків». Клієнти також високо цінують його вражаючу компетентність: «Олександр знає про податки все; може відповісти на будь-яке питання без підготовки».

Партнер Олександр Шемяткін представляє інтереси клієнтів у спорах з податковими та митними органами. Клієнти цінують Олександра за «надання дуже ефективних консультацій – я дійсно в захваті від його блискучої майстерності приймати рішення та швидко вирішувати будь-які питання».

Партнер Іван Шинкаренко має широкий досвід консультування в сфері промисловості. За даними одного з джерел: «Іван – експерт з митних питань та питань трансфертного ціноутворення».

Відомі клієнти: Bunge, Louis Dreyfus Commodities, IDS, Cargill, Noble Resources.

Детальніше за посиланням Chambers Europe 2015.