AttachmentDetails

THE LEGAL 500 EMEA 2013

Податки

“КМ Партнери” визнана фірмою № 1 у категорії податкового права в Україні:

“Податкові консультації фірми “КМ Партнери” “високопрофесійні та завжди своєчасні”, а партнери Олександр Мінін та Олександр Шемяткін – “найкращі з кращих”. Фірма має розвинену консультаційну та судову практику у сфері оподаткування, надавала юридичну підтримку у більше ніж 200 податкових справах протягом минулого року, включаючи справи, що стосуються представлення інтересів мультинаціональних компаній у складних спорах”.

Корпоративне право / злиття та поглинання

Старший партнер Олександр Мінін та партнер Максим Олексіюк рекомендовані виданням у галузі “корпоративного права / злиття і поглинання”:
“Олександр Мінін та Максим Олексіюк надають  висококласні, практичні та прогресивні послуги, орієнтовані на клієнта. Фірма працює з декількома транснаціональними компаніями у галузі харчової промисловості та напоїв”.

Вирішення спорів

“КМ Партнери” має багаторічний досвід у вирішенні спорів та є лідером у відстоюванні інтересів транснаціональних компаній у податкових спорах завдяки Олександру Мініну. Максим Олексіюк консультує у господарських спорах”.

Нерухомість та будівництво

У 2013 році “КМ Партнери” та партнер Максим Олексіюк були також відзначені у галузі “нерухомості та будівництва”.
“Максим Олексіюк нещодавно завершив юридичний аудит проектів з нерухомості для міжнародної компанії у галузі сільського господарства та провідного російського банку”.

 http://www.legal500.com/