The Legal 500 EMEA 2019

За результатами дослідження The Legal 500 EMEA 2019 КМ Партнери рекомендована в 5 практиках – податкового, трудового та корпоративного права, а також «білокомірцевих» злочинів і нерухомості та будівництва.

Фірма отримала 1 місце в податковій практиці. Рейтинг зазначає, що КМ Партнери володіє «винятковим знанням податкового законодавства та судової практики» і відзначає старшого партнера Олександра Мініна, партнерів Олександра Шемяткіна та Івана Шинкаренка як «видатних експертів» та провідних лідерів.

Високий професіоналізм фахівців практики трудового права відобразився у 2 позиції цієї категорії рейтингу. Високу оцінку клієнтів отримали керівник практики, партнер Олександр Шемяткін, та старший радник Ярослава Івасюк.

Оцінивши результативність КМ Партнери у практиці нерухомості і будівництва, рейтинг особливо відзначає надання послуг щодо дозвільної документації та юридичного аудиту об’єктів нерухомості і окремо рекомендує керівника практики Максима Олексіюка. Визнання отримала і практика «білокомірцевих» злочинів, провідними фахівцями якої відзначені старший партнер Олександр Мінін та партнер Олена Букуєва. Зазначені практики посіли 3 сходинку у своїх категоріях.

У сфері корпоративного права і злиття та поглинання КМ Партнери зайняла 4 місце. Рейтинг високо оцінює партнера Максима Олексіюка і зазначає, що, будучи загальновизнаною у сфері оподаткування, фірма не менш успішно надає послуги щодо корпоративних і комерційних питань для великих внутрішніх та міжнародних клієнтів.