Ukrainian_Law_firms-2011

UKRAINIAN LAW FIRMS 2011

Податки

Згідно з дослідженням, питання, пов’язані з податками, залишаються однією з найсильніших сторін фірми “КМ Партнери”.

“Будучи компетентними як в національному, так і в міжнародному законодавстві, експерти фірми надають юридичну підтримку щодо перевірки на відповідність податковому законодавству, в податковому структуруванні та плануванні, репатріації прибутків, міжнародних операцій, уникненні подвійного оподаткування та ін. Особливий успіх мають консультації  фірми у веденні бізнесу з точки зору оподаткування та податкового судочинства”.

“Велика кількість проектів фірми стосується міжнародного корпоративного структурування. Серед найгучніших податкових спорів можна назвати справу Bunge, чиї інтереси захищала фірма, незважаючи на те, що випадок вважався майже безнадійним: Вищий адміністративний суд України визнав, що передача права власності на товари, які постачалися виробником дистриб’ютору, не впливає на відносини між наданням послуг по збуту цих товарів та веденням бізнесу виробником, так як такі послуги підлягають відрахуванню. Ще одна не менш складна справа, але вже по Procter & Gamble, стосувалася повторної податкової перевірки, пов’язаної з переоцінкою митною службою митної вартості під час імпорту. Олександр Мінін, старший партнер фірми, добре відомий та високошанований практик з податкових питань в Україні. Олександр Шемяткін, партнер, також висококваліфікований експерт з податкових питань”.

Корпоративне право

Юридична практика фірми “КМ Партнери” включає велику кількість справ з корпоративного права. Найбільш поширені практики – надання юридичної підтримки та успішний супровід при створенні, ліквідації та повторній реєстрації компаній, проведення юридичного аудиту.

“Недавно завершені успішні проекти стосувалися справ кількох компаній по розвантаженню суден в морських портах та участі в різних судових процесах щодо скасування операцій купівлі акцій, рішень засідання власників акцій, а також скасування тимчасових заходів, вжитих до корпоративного права на неприбуткове майно компанії. Максим Олексіюк, партнер фірми, веде справи в корпоративній практиці”.

Вирішення спорів

Фірма “КМ Партнери” має успішний досвід в судових процесах, особливо в сфері податків і митних питань.

“Уже кілька останніх років фірма розв’язує спори майже на загальну суму 2 млрд. грн. щорічно. Олександр Мінін,старший партнер, та Олександр Шемяткін, партнер, визнані професіоналами в судових процесах з податкових та митних питань. Максим Олексіюк, партнер, успішно вирішує справи у сфері господарського, корпоративного, земельного права та нерухомості. “Чудовим прикладом є успішно завершена справа по Tetra Рак, де юристи домоглися оскарження рішення суду, що зобов’язувало імпортерів товарів сплатити додаткове мито за упаковку”.

Земельне право

“Минулого року юридична фірма “КМ Партнери” надавала комплексну юридичну підтримку в оформленні прав власності на земельні ділянки для подальшого їх цільового використання; експерти фірми надавали консультації щодо оформлення прав власності на земельні ділянки для будівництва на них інфраструктури для перевантаження товарів у морських портах. Слід відзначити, що команда юристів на чолі з Максимом Олексіюком здобула успішний досвід у правовій підтримці клієнтів в судових засіданнях щодо внесення змін та поправок до процедури орендування землі”.

Нерухомість та будівництво

Значну частину повсякденної роботи фірми “КМ Партнери” займає юридична підтримка в сфері нерухомості та будівництва.

“Найчастіше фірма займається проектами з юридичної підтримки будівництва логістичних центрів, оформлення прав на використання земельних ділянок в м. Києві, включаючи ті, що віднесені до історичного спадку міста, будівництва терміналів в портах, формалізації залізничної інфраструктури”. Максим Олексіюк визнаний провідним експертом цієї практики.

Трудове право та працевлаштування

Фірма “КМ Партнери” займається питаннями трудових ресурсів, а саме, наймом на роботу та звільненням, працевлаштуванням на часткову та повну зайнятість, сезонним працевлаштуванням, скороченням штату, переведенням персоналу та аутсорсингом.

“Фірма має низку успішно вирішених спорів щодо трудових відносин ще в досудовому порядку на користь клієнта. Будучи визнаним експертом в податкових питаннях, відмітною особливістю фірми є вміння поєднати практику трудового та податкового права таким чином, щоб це мало переваги як для роботодавця, так і для працівника з огляду на оподаткування. Олександр Мінін, старший партнер та Олександр Шемяткін, партнер, – ключові фігури даної практики”.

Сільське господарство

Підтримка проектів й ведення справ з виробництва та торгівлі сільськогосподарською продукцією займає значну частину діяльності фірми “КМ Партнери”.
“Фірма надавала підтримку кільком проектам у цій сфері: розробка та забезпечення юридичної підтримки схем фінансування продажу засобів захисту рослин (пестициди, гербіциди та інші), зерна та іншої сільськогосподарської продукції, а також угод щодо оренди, купівлі-продажу сільськогосподарської техніки, зберігання та перевезення сільськогосподарської продукції, перевезення в портах; забезпечення виконання договірних зобов’язань шляхом видачі звичайної заробітної плати та у вигляді сільськогосподарських продуктів. Головними експертами в цій сфері є старший партнер Олександр Мінін та партнер Максим Олексіюк“.

Транспорт та інфраструктура

Фірма “КМ партнери” надає юридичну підтримку у купівлі та продажу компаній,що спеціалізуються на розробці логістичних проектів та компаній, чия діяльність полягає в закупівлі землі.
“Завдяки багаторічній практиці роботи з стивідорними компаніями, фірма здобула дорогоцінний досвід у сферах морського перевезення та судноплавства, а особливо в забезпеченні доступу до причалу приватним компаніям, налагоджуючи відносини між стивідорними компаніями та державними портами для побудови гідротехнічних споруд та терміналів в портах. Партнер Максим Олексіюк – провідний експерт у вищезазначених проектах”.