Ukrainian Law Firms 2014. A Handbook for Foreign Clients

Податки

Провідна фірма у податковому консультуванні

Провідна фірма у вирішенні податкових спорів

«КМ Партнери» є лідером серед податкових консультантів в Україні. Спеціалізуючись переважно на податкових питаннях, фірма завоювала гарну репутацію і була визнана провідними міжнародними та вітчизняними компаніями. У 2013 році широка сфера податкових питань була звужена до податкового планування та структурування, зниження податкових ризиків під час реорганізації компаній та створення представництв, дотримання податкового законодавства, питань трансфертного ціноутворення, адміністративного оскарження додаткових податкових нарахувань, підтримки під час податкових перевірок та багато іншого. Фірма знаходиться серед лідерів у вирішенні податкових спорів. У 2013 експерти фірми брали участь у спорах з податковими органами про повернення та виплату ПДВ і податку на прибуток підприємства, правомірність / неправомірність нарахувань ПДВ та податку на прибуток підприємства, про скасування додаткових податкових нарахувань та податкових повідомлень-рішень;  у спорах по так званим «нікчемним правочинам», скасування додаткових податкових нарахувань при використанні товарних знаків і виплаті роялті, спорах щодо встановлення «звичайних» цін, трансфертного ціноутворення і т.д.. Крім того, компанія розробила свою тактику захисту клієнтів під час кримінальних проваджень, розпочатих за ознаками злочинів кваліфікованих як ухилення від сплати податків, службове підроблення, службова недбалість та інші. Старший партнер Олександр Мінін досягнув неабиякого визнання і є центральною фігурою в цій практиці. Олександр Шемяткін – партнер, якого цінують за великий досвід.

Вирішення спорів

«КМ Партнери» досягли успіхів у податковій сфері та завоювали гарну репутацію у веденні податкових спорів. Інша сфера, в якій компанія досягла успіху, стосується митних справ і посадових злочинів. Провідні експерти з податкових спорів – партнери Олександр Мінін та Олександр Шемяткін. У 2013 році кількість кримінальних проваджень з ухилення від сплати податків, службового підроблення, службової халатності та інших посадових злочинів, так само як і кількість справ про надання підтримки під час рейдерських дій, різко зросла. Вагома частина всіх справ, якими займається компанія, стосується господарських спорів, які веде партнер Максим Олексіюк. Серед останніх успішних справ, які варто відзначити: підтримка компанії в суді у справі проти колишнього власника проектної компанії; захист в суді інтересів низки компаній у справі проти Кабінету Міністрів України про скасування положення про впровадження системи збирання, зберігання та утилізації відходів як вторинної сировини; захист інтересів у справі між державним підприємством «Укрекоресурси» та державними органами.

Кримінальне право / Злочини у сфері підприємницької діяльності

Спеціалізуючись переважно у сфері кримінальних проваджень щодо ухилення від сплати податків, у 2013 році фірма «КМ Партнери» розширила спеціалізацію та стала займатись провадженнями, кваліфікованими за ознаками службового підроблення, службової халатності та інших посадових злочинів. Команда адвокатів представляє інтереси своїх клієнтів в кримінальних провадженнях, відкритих за підозрою про ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Старший партнер Олександр Мінін відомий своїм досвідом у сфері кримінальних проваджень, пов’язаних з податковими питаннями. Партнер Олександр Шемяткін є іншим відомим фахівцем у цій сфері.

Корпоративне право / Злиття та поглинання

Компанія «КМ Партнери» супроводжує проекти у сфері ІT, енергетичної, харчової промисловості та FMCG сектора, будівництва та інфраструктури. Крім того, компанія надає консультаційну підтримку у низці проектів, пов’язаних з ліквідацією компаній в Україні, закриття представництв тощо. Партнери Олександр Мінін та Максим Олексіюк є провідними фахівцями.

Нерухомість, будівництво, земельна власність

Фахівці «КМ Партнери» були активно задіяні у проектах з будівництва та земельного права, включаючи консультування та вирішення спорів. Також фірма є однієї з провідних компаній щодо податкової експертизи будівельних проектів. Практикою вже багато років керує партнер Максим Олексіюк.

Інтелектуальна власність

«КМ Партнери», провідна вітчизняна фірма у податковій сфері, активно розвиває практику інтелектуальної власності, яка тісно пов’язана з податковою та корпоративною практикою. За минулий рік  команда юристів під керівництвом партнерів Максима Олексіюка та Олександра Шемяткіна надали консультаційну підтримку в  проектах, що стосуються використання торгових марок, оподаткування рекламних витрат, передачі прав інтелектуальної власності та спеціальних прав на програмне забезпечення і комп’ютерні програми, використання промислових зразків і видів рослин, та підготувала низку франчайзингових та патентних угод для своїх клієнтів.