Ukrainian Law Firms 2016. A Handbook for Foreign Clients

WTS Tax Legal Consulting/ КМ Партнери отримала відмінні рекомендації й зайняла високі місця в довіднику Ukrainian Law Firms 2016. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2016. Довідник для іноземних клієнтів»).

Зокрема, підтверджуючи досягнення минулих років, WTS Tax Legal Consulting визнана юридичною фірмою № 1 з податкового консультування та податкових спорів. Компанія «має репутацію найкращої податкової фірми на ринку, що отримала широке визнання за податкове консультування міжнародних компаній». Старший партнер Олександр Мінін очолив список найкращих фахівців податкової галузі. Як зазначено у виданні, «бездоганна репутація Олександра Мініна та його першокласна практика роблять його найвідомішим податковим експертом в країні».

Партнери фірми рекомендовані довідником у ключових практиках:

Олександр Мінін – в агробізнесі;

Максим Олексіюк – у вирішенні спорів; сфері нерухомості, будівництва та землі;

Олександр Шемяткін – в податковій сфері;

Іван Шинкаренко – в трансфертному ціноутворенні.

У виданні також були відзначені інші практики WTS Consulting, а саме: конкурентне та антимонопольне право, банкрутство, кримінальні провадження з економічних злочинів, корпоративне право та злиття і поглинання, енергетика та природні ресурси, міжнародний арбітраж, трудове право, сфери судноплавства та транспортної інфраструктури, авіація.