Ukrainian Law Firms 2019. А Handbook for Foreign Clients

Щорічне рейтингове видання «Ukrainian Law Firms 2018. А Handbook for Foreign Clients» у черговий раз визнало КМ Партнери юридичною фірмою № 1 у сфері податкового консультування та податкових спорів, водночас відзначивши значні досягнення фірми в сферах трансфертного ціноутворення та агробізнесу.

Також видання оцінило результативність та високий авторитет КМ Партнери у таких практиках як нерухомість, будівництво та земля, вирішення спорів, кримінальне право/«білокомірцеві» злочини, інтелектуальна власність, злиття та поглинання, трудове і корпоративне право.

Партнери КМ Партнери отримали визнання:

  • Старший партнер Олександр Мінін протягом багатьох років визнається одним з найавторитетніших юристів України у сфері податкового консультування та податкових спорів, а також одним із провідних юристів в агросфері;
  • Партнер Максим Олексіюк відзначений як один із провідних практиків у сферах нерухомості, будівництва і землі та у вирішенні спорів;
  • Партнер Олександр Шемяткін визнаний одним із кращих спеціалістів з податкового консультування та податкових спорів;
  • Партнера Івана Шинкаренка визнано одним із провідних фахівців у сфері трансфертного ціноутворення.

У дослідженні також відзначені партнер КМ Партнери Олена Букуєва та старший радник Антоніна Городецька.

«Ukrainian Law Firms 2019. А Handbook for Foreign Clients» – щорічне дослідження українського юридичного ринку від видання «Юридична практика», що публікується англійською мовою і націлене на іноземну та українську бізнес-аудиторії, корпоративних юристів, представників міжнародних організацій, державні органи, іноземні посольства, торгові місії тощо.